Tarotový horoskop na týden 4. 4. 2022– 10. 4. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 4. duben 2022 06:10
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 4. 4. 2022 – 10.4.2022, 12. TÝDEN – Síla: Držme se!

BERAN – Královna holí

Berani, kupředu! Tento týden budete ve svém živlu, hlavně beranky si to vychutnají. Dělejte si, co chcete, urvěte se ze řetězu, dejte průchod svému skutečnému já. Víc není potřeba.

BÝK – 6 pohárů

Býci, dávejte! Tento týden někdo blízko vás čeká, až se otevřete své srdce a vyjevíte své city. Netutlejte si je pro sebe a ukažte, co krásného ve vás je.

BLÍŽENCI – 7 pentaklů

Blíženci, zdržujte! Tento týden vám půjde o čas. Bude třeba se obrnit trpělivostí, vše správně časovat a posouvat pomalými krůčky. Nešlapte v porcelánu.

RAK – Páže pohárů

Raci, opatrně s city! Tento týden byste se mohli nějak nevhodně citově projevit, něco na sebe prozradit nebo někomu ublížit. Dávejte pozor, co říkáte, a jak to působí. Není dobré se odhalit.

LEV – Královna pohárů

Lvi, netopte se v emocích! Hlavně lvice by tento týden mohl hodně zasáhnout, snažte se spíše zachovat klid a chladnou hlavu, příval pocitů se dá také zastavit.

PANNA – Viselec

Panny, jednejte včas! Tento týden nad vámi bude viset Damoklův meč, a bude hrozit problémem. Dívejte se kolem a ve správnou chvíli se odhodlejte k činu. Pak se vám vyhne.

VÁHY – Rytíř holí

Váhy, řvěte! Tento týden si nenechávejte své emoce pro sebe a jasně říkejte, co si myslíte. Buďte odvážní a tvrdí, jedině tak si uhájíte své místo na slunci. Nebojte se i něco rozbít!

ŠTÍR – Velekněžka

Štíři, buďte tajemní! Tento týden se snažte nevyjevovat své pocity a názory, držte se spíše stranou a pozorujte. Teprve až vyhodnotíte celou situaci, můžete mluvit.

STŘELEC – Eso mečů

Střelci, buďte chytří! Tento týden budete muset řešit něco, co bude vyžadovat fištrón a jasný rozum. Nedejte se omámit emocemi a přijďte s jasným řešením.

KOZOROH – Poslední soud

Kozorozi, vzdejte se! Přestaňte usilovně pracovat na svém úkolu, nechte věci plynout a nechte zodpovědnost na někom jiném.  Uleví se vám i jemu.

VODNÁŘ – Spravedlnost

Vodnáři, rozhodněte se! Už nemůžete dál hrát na obě strany, už se nedá dělat, jakože se nic neděje. Vyberte si, kam patříte a chovejte se podle toho. Vaše jasno prospěje všem.

 RYBY - 7 mečů

Ryby, strategizujte! Tento týden buďte krok dopředu, přemýšlejte o tom, co se děje a hledejte nejlepší řešení. Uvidíte, že se to hlavně do budoucna vyplatí.

Použité karty: Edgar Allan Poe Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.