Tarotový horoskop na týden 4. 7. 2022 – 10. 7. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 4. červenec 2022 06:04
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 4. 7. 2022 – 10. 7. 2022, 25. TÝDEN – 5 pohárů: Nepropadejme panice!

BERAN – 5 mečů

Berani, uberte! Tento týden budete poněkud nabroušeni, možná důvodně možná ne, ale v každém případě to nepřehánějte, nechte-li zbytečné konflikty.

BÝK – Císař

Býci, pozorujte! Tento týden se kolem vás bude dít něco důležitého, ale není vaším úkolem to řešit. Zůstaňte v povzdálí a nechte strany, ať si to vyříkají samy.

BLÍŽENCI – 3 holí

Blíženci, dívejte se dál! Je před vámi velké sousto, které můžete zvládnout, když se na něj budete dívat v celkovém kontextu, ne po kapkách. Nelpěte na detailech, soustřeďte se na celek. 

RAK – Luna

Raci, do sebe! Někde ve vašich hlubinách je téma, které čeká na své vynoření. Dodejte si odvahy a ponořte se za tím. Až to spatříte, pochopíte, proč je to důležité.

LEV – 8 pohárů

Lvi, nechte to být! Jestliže budete tento týden řešit něco neřešitelného, nelpěte na výsledku a pusťte to. Možná není správný čas nebo správné místo, ale teď to není vaše věc.

PANNA – 3 mečů

Panny, nechte se obětovat! Jestliže máte tento týden důležitý úkol, buďte to vy, kdo navrhne, že proto udělá nejvíc. Položte se na oltář, zaplaťte nejvyšší cenu a nakonec to dobře dopadne.

VÁHY – 8 pentaklů

Váhy, střádejte! Jste velmi schopní a pracovití a už jste toho mnoho vykonali. Držte se toho, čerpejte z již hotového a zbytečně neplýtvejte zdroji.

ŠTÍR – Mírnost

Štíři, pomalu! Tento týden buďte křehké květinky a éterické víly. Nehrňte se dopředu, neupozorňujte na sebe a nechte se vést. Dopadne to tak rozhodně lépe. Platí to i pro muže.

STŘELEC – 2 pentaklů

Střelci, vyvažujte! Máte toho hodně v rukou, možná jste měli velké oči nebo nesnadný cíl, ale v každém případě buďte opatrní a zvažujte každý krok.

KOZOROH – Slunce

Kozorozi, zařte! Tento týden budete plní sil a optimismu. Dělte se o něj, šiřte dobrou náladu a ona se vám vrátí, až ji budete nejvíce potřebovat.

VODNÁŘ – 8 mečů

Vodnáři, neválejte se!  I když k tomu prázdniny vybízí, vy se snažte vybičovat k výkonům,  a odhodlat ke změně. Odpočívat můžete později.

 RYBY - Eso pohárů

Ryby, pijte! Tento týden se vám nabídne kalich plný hojnosti, stačí si z něj vzít svůj díl. Nebojte se, není otrávený, naopak vás mile překvapí, co všechno krásné obsahuje.

Použité karty: Svatojánský tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.