Tarotový horoskop na týden 5. 7. 2021– 11. 7. 2021

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 5. červenec 2021 05:37

Tarotový horoskop 5.7. 2021 –11.7.2021, 27. TÝDEN – Smrt: Všechno je jinak!

BERAN – 6 pohárů

Berani, přijměte dar! Nebojte se tento týden důvěřovat i neznámému člověku, který vám s něčím pomůže nebo vás obdaruje. Je to dobře myšleno a může vám to pomoci.

BÝK – 7 pentaklů

Býci, pracujte! Tento týden na vás čeká neodkladný úkol a čím dřív se na něj vrhnete, tím rychleji bude hotový a vy se pak budete moct věnovat něčemu příjemnějšímu.

BLÍŽENCI – 3 holí

Blíženci, plánujte! Tento týden bude zvlášť záležet na tom, jak si poskládáte úkoly a povinnosti a rozvrhnete síly. Nepodceňte to!

RAK – 5 pentaklů

Raci, nebojujte! Tento týden se vám povede něco důležitého jen, když s tím nebudete bojovat a necháte si pomoci. Věřte, že je o co se opřít a dovolte si vypustit.

LEV – 9 holí

Lvi, chraňte se! Kolem vás je hodně protikladných sil a je třeba, abyste se v nich dobře vyznali. Než je pochopíte, raději si chraňte sama sebe.

PANNA – Mírnost

Panny, ztište se! Tento týden nechte důležitá rozhodnutí stranou, věnujte se sobě, svému nitru a tomu, co je pro vás opravdu důležité. Pak budete moct zase pracovat pro ostatní.

VÁHY – 9 pentaklů

Váhy, uspějete! Tento týden se soustřeďte na své úkoly a povinnosti, věnujte jim všechnu svou péči a um a podaří se vám je zvládnout a získat za ně pochvalu.

ŠTÍR – 6 pentaklů

Štíři, buďte spravedlivý! Dostanete-li se tento týden před nějakou volbu, nedejte se zmást emocemi a snažte se zachovat rovnováhu. Podle toho se pak rozhodněte a bude to správně.

STŘELEC – Eso pentaklů

Střelci, přijměte dar! Tento týden se na vás usměje štěstí a vy dostanete něco cenného. Buďte za to vděční a zkuste s tím začít pracovat. Nezapomeňte si i vsadit!

KOZOROH – Eso mečů

Kozorozi, rozsekněte to! Řešíte-li už nějakou dobu konkrétní problém, tento týden máte všechny dispozice k tomu ho dořešit. Řízněte do toho!

VODNÁŘ – 2 mečů

Vodnáři, prozřete! Snažte se tento týden číst mezi řádky a chápat souvislosti toho, co se vám děje. Může vám to v mnohém pomoci.

 RYBY - 10 pentaklů

Ryby, dopřejte si! Tento týden vyndejte z peněženky obnos, který obvykle nevybíráte a pořiďte si za něj něco pěkného, po čem už dlouho stůněte. Máte to dovoleno!

Použité karty: Nile tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.