Tarotový horoskop na týden 6. 6. 2022 – 12. 6. 2022

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 6. červen 2022 05:21
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 6. 6. 2022 – 12. 6. 2022, 21. TÝDEN – Císařovna: Hlavně v klidu!

BERAN – 9 pohárů

Berani, užívejte si! Tento týden nebude třeba nic vážného řešit, užijte si tento okamžik plnými doušky a nenechte si ho ničím zkazit. Slavit je vždycky co.

BÝK – Královna mečů

Býci, opřete se! Ideálně o svůj rozum a zkušenost. Tento týden možná budete postaveni před velkou výzvu a nejvíc vám pomůže chladná hlava a to, co už dávno umíte.

BLÍŽENCI – 7 pohárů

Blíženci, otevřete oči! To, čeho se bojíte, není vůbec reálné, je to jen vaše představa, co vás děsí. Podívejte se na to, co opravdu máte před sebou a vykročte k tomu vstříc.

RAK – 6 mečů

Raci, nechte se vést! Tento týden se objeví někdo, kdo vám pomůže dostat se tam, kam jste chtěli. Nemluvte mu do toho a využijte jeho služby. Ví, co dělá.             .

LEV – Eso holí

Lvi, jednejte! Tento týden se před vámi otevře neočekávaná šance, která by mohla mnohé změnit. Buďte rychlí a akční a nedejte si jí vzít. Poznáte jí podle žáru ve vašem srdci.

PANNA – Luna

Panny, stáhněte se! Tento týden nikoho neotravujte vy a nenechte nikoho, ať otravujte vás. Zavřete se do sebe a promyslete si všechno důležité, než budete jednat.

VÁHY – Poustevník

Váhy, rozmýšlejte! Snažte se tento týden nedělat nic bez důkladného sebezpytu a plánu. Sedněte si stranou a nejdřív si udělejte pořádek v sobě, pak v životě.

ŠTÍR – 8 pohárů

Štíři, odplujte! V tom, jak to máte v životě teď postavené, je něco špatně. Zkuste být skutečně sebekritičtí, najděte to, co nefunguje a změňte to. Jinak se nepohnete.

STŘELEC – Blázen

Střelci, urvěte se! Tento týden máte povoleno bláznit, dokonce víc, než obvykle. Udělejte to, k čemu se už nějakou dobu odhodláváte, ale chyběla vám odvaha. Teď nastal ten čas.

KOZOROH – Poslední soud

Kozorozi, berte si! Tento týden dostane něco shůry, co jste nikdy nečekali. Buďte za to vděční a přijměte to bez zbytečných řečí a myšlenek. Je to tak správně.

VODNÁŘ – 7 mečů

Vodnáři, nenechte se rušit! Tento týden máte před sebou důležitý úkol, na který bude potřeba se soustředit. Nenechte se vytrhnout a dokončete ho bez prodlení.

 RYBY - 8 pentaklů

Ryby, dřete! Tento týden se nebude možné vyhnout práci, která vás sice moc nebaví, ale je nutná pro další kroky. Odhodlejte se a jděte na to, ať to máte brzy hotové.

Použité karty: Mini Jordan Tenčev Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou tří českých tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot a Čas na tarot 2.