Tarotový horoskop na týden 6. 9. 2021– 12. 9. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 6. září 2021 06:06
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 6.9. 2021 – 12.9.2021, 36. TÝDEN – Síla: Hlavně v míru!

BERAN – Vůz

Berani, jednejte! Tento týden na vás čeká velký skok kupředu. Dobře se rozhlédněte, odražte se a skočte daleko. Takový posun se neděje každý den!

BÝK – 7 pentaklů

Býci, střádejte! Tento týden netvořte nic nového, ani se nezabývejte budoucností. Pracujte na tom, co máte a využijte už získaný materiál. Bude se vám hodit.  

BLÍŽENCI – 5 holí

Blíženci, smiřte se! Tento týden vám hrozí naprosto nesmyslné hádky, kterým se dá snadno zabránit, když budete klidní a smířliví. Stačí málo a z výsledku budete mít radost.

RAK – 6 holí

Raci, předveďte se! Umíte něco, co jiný ne a máte velké eso v rukávu. Nebojte se ho použít a ukázat, že jste výjimeční a schopní. Bude to náležitě oceněno.

LEV – 5 pentaklů

Lvi, buďte opatrní! Tento týden možná kousnete do něčeho červivého, něco se nepovede podle vašich představ. Dávejte pozor, co děláte, možná předejdete velkému zklamání.

PANNA – Eso pohárů

Panny, hýčkejte se! Ať už vám tento týden někdo nabídne velkou pomoc nebo hrnek kafe, neupejpejte se a berte si. Zasloužíte si více péče než obvykle.

VÁHY – Eso pentaklů a Královna holí

Váhy, hledejte poklad! Tento týden se na vás zatřpytí něco krásného, co spatříte jen vy. Dívejte se kolem sebe a hledejte cesty, které by nikdo jiný nenašel.

ŠTÍR – 8 holí

Štíři, tvořte! Tento týden budete muset vyvinout velkou sílu, abyste dokázali velkou věc. Spojte se s ostatními a vytvořte něco, co tu ještě nebylo.

STŘELEC – Milenci

Střelci, projevte lásku! Ať už na to někdo čeká nebo je to vaše vnitřní potřeba, projevte ji navenek. Budete mile překvapeni, jak bude přijata a co všechno způsobí.

KOZOROH – Velekněz

Kozorozi, nemějte vždy pravdu! Tento týden bude lepší, když projevíte cit a budete laskaví, než když si budete trvat na svém. Pravda je po každé jiná, ale láska je jen jedna.

VODNÁŘ – 6 pentaklů

Vodnáři, dávejte! Máte u sebe něco, co někdo jiný zoufale potřebuje a může mu to hodně pomoci. Pro vás je to maličkost a tak se jí nebojte dát. Hezký pocit vám bude odměnou.

 RYBY - Věž

Ryby, utečte! Pokud se bojíte změny a nechcete pustit, co držíte, raději se sbalte a odjeďte. Je ale možné, že průlom potkáte právě na útěku. Zabojujte tedy spíše se svými strachy.

Použité karty: Ink Witch tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.