Tarotový horoskop na týden 9. 8. 2021– 15. 8. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 9. srpen 2021 06:27
tarot-2114403_1920 ilustrační. Foto: pixabay

Tarotový horoskop 9.8. 2021 – 15.8.2021, 32. TÝDEN – Páže mečů: Opatrně na nové!

BERAN – Blázen

Berani, objevujte nové! Tento týden máte před sebou velký objev, který se vyloupne jako ze sna. Nebojte se vstoupit a užít si každý kousek nečekaného překvapení.

BÝK – Slunce

Býci, věřte si! Tento týden se odvažte kousku, který odkládáte, protože nevíte, jestli už to není moc. Není. Čeká se jen na to, až to zkusíte a zvítězíte.

BLÍŽENCI – Královna pentaklů

Blíženci, hlavně trpělivě! Někde blízko na vás čeká moc hezký zážitek, ale je tak křehký, že byste ho mohli jakýmkoliv rychlým pohybem vyplašit. Tak opatrně.

RAK – Mág

Raci, čarujte! Vydejte se za hranice, kam běžně nechodíte a odvažte se činů, které běžně neděláte. Máte na to porušit zaběhaný řád života pro vaše dobro.

LEV – 3 pohárů

Lvi, čerpejte! Tento týden máte na to, abyste čerpali síly a čistili zbraně, které budete muset v budoucnu použít. Soustřeďte se na to, každá zásoba se bude hodit.

PANNA – 6 mečů

Panny, vypravte se! Tento týden nad vámi svítí šťastná hvězda a je jen na vás, jak ji budete následovat. Čeká vás nové dobrodružství, je ale třeba jít jeho směrem.

VÁHY – 6 pentaklů

Váhy, spojujte se! Tento týden dosáhnete svého, když budete spolupracovat s těmi pravými lidmi. Nebojte se dělit ani přijímat, výsledná kombinace bude ta správná.

ŠTÍR – 7 pentaklů

Štíři, uklidněte se! Všechno správné je pro vás připravené, jen ne úplně teď. Neplašte a nepanikařte, že se nic neděje. Děje se toho dost, jen to zatím není vidět.

STŘELEC – Svět

Střelci, radujte se! Dokázali jste něco velkého, co je třeba ocenit. Dříve ale než uspořádáte megaoslavu, dopřejte v tichu uznání sami sobě, protože vám opravdu náleží.

KOZOROH – 5 pohárů

Kozorozi, nesmutněte! Situace sice není taková, jak jste si přáli, ale to neznamená, že je špatně. Zkuste oprostit od vašich představ a přijímejte to, co máte. Nakonec to není tak špatné.

VODNÁŘ – Eso pohárů

Vodnáři, věřte! Tento týden na vás čeká zázrak, pokud se mu otevřete a uvěříte mu. Dívejte se do dálky, čtěte mezi řádky a spatříte to, o čem jste dosud jen snili.

 RYBY - 7 holí

Ryby, chraňte se! Máte v sobě mnoho cenného, co není radno jen tak vydávat na potkání. Uvědomte si svou cenu, a nedávejte se zadarmo.

Použité karty: Arthurian Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.