Home Zpravodajství Z regionu Tentokrát na ...

Tentokrát na trzích nebude chybět zabijačka

Nepomucké trhy završí svou letošní sezónu již tuto sobotu 14.  října od 8.00 do 12.00 hodin. Pravidelnou součástí těchto trhů jsou i divadelní představení pro děti. Tentokrát  to bude od 10 hodin, kdy začíná pohádka O Karkulákovi v Městském muzeu a galerii Nepomuk. Při té příležitosti si zájemci mohou v muzeu rovněž prohlédnou výstavu obrazů Richarda Böhnela (otevřeno je od 10.00 do 16.00 hodin).

Farmářské a řemeslné trhy v Nepomuku probíhají na náměstí A. Němejce a jako vždy jsou s živou hudbou a pohádkou.  Tentokrát nebude chybět zabijačka, čerstvé ryby a také pivo a mošty ze Šťáhlav. A samozřejmě další sortiment dobrého jídla a pití.

Přímo na trzích si návštěvníci mohou zakoupit   tradičně slané i sladké pečivo, zákusky, sezónní zahradní výpěstky, mléčné produkty, uzeniny, rybí speciality, čaje, koření, med, marmelády, vína, likéry a lihoviny, domácí řemeslné výrobky a šperky, podzimní a dušičkové věnce a různé dárkové zboží či dekorace. K občerstvení budou k dispozici například trdelníky, bramboráky, nebo si můžete dát langoše z domácího těsta. Prodávat se budou i teplé dětské nápoje, svařené víno a medovina. Vyhrávat k nákupu zdravých regionálních potravin i k výběru občerstvení bude tentokrát Band Miloše Velíška.

DALŠÍ ČLÁNKY