Home Zpravodajství Aktuálně Tipy na víken...

Tipy na víkend: Metalfest, Náplavka či festival dronů

Léto už je téměř tady a pokud přijde nějaká ta bouřka, víkend 03.06. – 04.06. 2017 to rozhodně nezkazí. Pokud přemýšlíte co podniknout o nadcházejícím víkendu, máme pro vás celou řadu tipů na to, kam v Plzni vyrazit.

  • Tematické prohlídky

Tématické prohlídky

Tématické prohlídky

V sobotu 03. 06 2017 večer od 19 hodin můžete letos vůbec poprvé navštívit oblíbené večerní tematické prohlídky. Historickým centrem Plzně vás tentokrát provede středověký mudrc, který vás seznámí s plzeňskými bájemi a pověstmi. Dozvíte se třeba to, kde jsou po Plzni zakopané poklady a kdo je hlídá. Prohlídka zabaví dospělé i děti, pro které je připraven i malý soutěžní kvíz. Vstupenky je nutné si zakoupit předem v Turistickém informačním centru vedle radnice.

 

  • Festival plný humoru

Festival plný humoru

Festival plný humoru

Amfiteátr za obchodním centrem Plaza bude v sobotu hostit Komedy fest. Podobně jako tomu bylo v uplynulých ročnících také letos připravili organizátoři pestrý, téměř celodenní program, který začíná v 11:30 a končí kolem 22. hodiny. Těšit se se můžete na Lukáše Pavláska, Na stojáka, Ester Kočičkovou nebo Jakuba Koháka. Program není vhodný pro děti do 15 let.

  • Drony v DEPO2015

Drony v DEPO2015

Drony v DEPO2015

Všichni fanoušci bezpilotních letadel jsou zváni do DEPO2015, které bude v pátek a v sobotu hostit unikátní festival DronFest. Program jedné z největších akcí svého druhu na světě nabídne přehlídku desítek dronů a firem podnikajících v oblasti bezpilotního letectví. Čeká vás bohatý program pro děti i dospělé. Nebudou chybět atraktivní ukázky létání s drony.

 

  • Metalfest

Metalfest

Metalfest

Od pátku do soboty budou lochotínský amfiteátr okupovat fanoušci metalu. Pokud nemáte rádi hlasité tóny elektrických kytar a bicích, najděte si raději jiný program. Metalfest není pro každého. Hlavními hvězdami budou skupiny Tanja, Sharon Den Adel, Hammerfall a Max & Iggor Cavalera. Více informací najdete na www.metalfestopenair.cz.

 

  • Na náplavku ke Mži

Na náplavku ke Mži

Na náplavku ke Mži

Nejen v Praze mají náplavku, také ty plzeňské přes léto ožívají. Letošní ročník festivalu Náplavka k světu se od Radbuzy přesouvá ke Mži, tedy mezi historické centrum a čtvrt Roudná. V pátek večer se sem můžete vydat na koncert pop-funkové hudební skupiny Megaphone. V sobotu odpoledne se sem vydejte s dětmi. Od 15 hodin vystoupí divadelníci z Johanu s Barevnou pohádkou. Jinak vás na náplavce čeká příjemný bar i lodičky, na kterých se můžete svézt.

AKCE v Plzni o víkendu? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzni naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.cz. Kam v Plzni o víkendu?

 

Akce v Plzni na portálu plzen.cz

>>> AKCE v Plzni? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzni naleznete aktuálně na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.