Tragická velikonoční neděle. Řidička (18) na Domažlicku nepřežila náraz auta do stromu!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - neděle, 31. březen 2024 21:13
Tragická velikonoční neděle. Řidička (18) na Domažlicku nepřežila náraz auta do stromu! ilustrační. Foto: ZZS PK

Aktualizováno 21:33 Teprve osmnáctiletá řidička nepřežila nehodu, která se stala dnes večer mezi Poběžovicemi a Mnichovem na Domažlicku. S autem narazila do stromu.

"Osmnáctiletá řidička vozidla Peugeot jela ve směru jízdy od obce Mnichov na obec Poběžovice. Podle dosud zjištěných skutečností při průjezdu levotočivou zatáčkou uvedla z dosud nezjištěných důvodů vozidlo do smyku a následně vjela do pravého silničního příkopu, kde narazila do stromu," informovala policejní mluvčí Iva Vršecká.

Dívka, která ve voze cestovala sama, při dopravní nehodě utrpěla zranění neslučitelná se životem. "Operační středisko záchranné služby na místo vyslalo výjezdové skupiny oblasti Domažlice a leteckou záchranku Líně. Bohužel, ihned po příjezdu na místo události lékařka záchranné služby zhodnotila u mladé řidičky zranění neslučitelné se životem, konstatovala její úmrtí na místě," doplnila mluvčí krajské záchranky Mária Svobodová.

Věc si na místě převzali kriminalisté z územího odboru Domažlice, kteří se příčinou a veškerými okolnostmi nehody nadále zabývají.