Home Zpravodajství Hlavní zprávy Týden v Kině ...

Týden v Kině Beseda: Komedie Špindl, nářez od Motörhead i animák pro děti

Charlie Chaplin se jako tulák schová před policií v cirkusu. Vběhne přímo do představení a je natolik vtipný, že ho majitel zaměstná. Ojedinělý snímek Cirkus promítá Kino Beseda u příležitosti 90 let od premiéry filmu v pondělí 8. ledna od 19:15. A ve středu hurá do Špindlu!

10. 1. 19:15 – Špindl

Co se stane na horách, zůstane na horách. Tři sestry v ní vyrážejí na hory do zasněženého Špindlerova mlýna, aby si užily dámskou jízdu. A bude to možná větší jízda, než samy čekaly. Filmu vévodí hrdinka v podání Anny Polívkové, která svým milostným trablům čelí s velkou dávkou ironie a suchého humoru.

11. 1. 20:00 – Motörhead: Clean your clock

Motörhead byli vždy nejsilnější, když vyrazili na turné. Taková byla i jejich poslední show Clean your clock. Užijte si pouze v jeden jediný večer v Kině Beseda jejich poslední koncert.

12. 1. 18:00 Borg / McEnroe

Slavný tenisový zápas mezi klidným Švédem Björnem Borgem a proslulým americkým nervákem Johnem McEnroem na nejprestižnějším a nejstarším tenisovém turnaji světa ve Wimbledonu. V roce 1980 se tito dva hráči střetli ve finále a celému světu předvedli divadlo, které mnohé takřka připravilo o nervy.

13. 1. 14:30 – Ferdinand

Býk Ferdinand si jednou neopatrně sedne na čmeláka, který ho kousne, a obří zvíře se splaší. Celou událost vidí hledači býků do koridy a rozdivočelý býk je nadchne, že jej okamžitě odvezou. Ferdinand se chce ale vrátit ke své rodině a vydává na dlouhou cestu Španělskem.

14. 1. 14:30 – Earth: Den na zázračné planetě

Dokument BBC o společném domovu miliard lidí zachycuje jeden obyčejný den na Zemi. V každém koutě planety se nachází fascinující obyvatelé, jejichž dobrodružstvím lze sdílet pomocí revolučních technologií.