Viktoriáni touží v Mladé Boleslavi po domácím prostředí. Klub vypraví pro fanoušky autobusy zdarma!

Zveřejněno v Sport
Od - pondělí, 9. květen 2022 14:01
Viktoriáni touží v Mladé Boleslavi po domácím prostředí. Klub vypraví pro fanoušky autobusy zdarma! Foto: FCVP

Dva kroky k titulu zbývají udělat fotbalistům Viktorie Plzeň. Už ve středu od 19 hodin zajíždí Západočeši do Mladé Boleslavi, kde je čeká duel s Hradcem Králové. Vedení klubu se rozhodlo přepravit fanoušky zdarma, stačí pouze, když si zakoupí vstupenku na zápas.

Vstupenky na středeční zápas si mohou příznivci Viktorie pořídit na pokladnách za severní věží Doosan Areny. Cena je 120 korun. Ke každé zakoupené vstupence si fandové mohou vyzvednout voucher na autobusovou dopravu do Boleslavi a zpět zdarma. „U vyzvednutí si fanoušci mohou vybrat, zda chtějí cestovat společně s kotelníky či odděleně, míst bude pro všechny dostatek,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Lístky bude možné zakoupit také online. I  v tomto případě si fanoušek bude moci vyzvednout voucher na dopravu, musí však přijít na pokladnu a prokázat se zakoupenou vstupenkou. „Věřím, že nám připraví prakticky domácí prostředí,“ vzkazuje kapitán týmu Lukáš Hejda. Odjezd fanouškovských autobusů bude ve středu zhruba v 15:00 od Parkovacího domu Rychtářka.