Zkušený obránce Řezník zůstává v Plzni! S Viktorií prodloužil smlouvu o další rok

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - pondělí, 3. červenec 2023 09:55
Zkušený obránce Řezník zůstává v Plzni! S Viktorií prodloužil smlouvu o další rok Foto: FC Viktoria Plzeň

Obránce Radim Řezník prodloužil smlouvu s Viktorkou o další rok a bude tak i v nadcházející sezoně oblékat červenomodrý dres. V pondělí dopoledne o tom západočeský klub informoval v tiskové zprávě.

„Radim si prošel těžkým obdobím, kdy jej trápilo dlouhodobé zranění. Na konci minulé sezony se však dokázal dát dohromady a ukázal, že je svými obrovskými zkušenostmi pro náš tým přínosný. Proto jsme se nyní domluvili na prodloužení smlouvy,“ komentuje prodloužení kontraktu sportovní ředitel Viktorie Daniel Kolář.

„Jsem tady doma, s Viktorkou jsem spojil nejhezčí chvíle mé kariéry a jsem šťastný, že společně půjdeme i do další sezony,“ přidal samotný obránce. „Prošel jsem si těžkým obdobím, ale to už je minulostí a teď se koncentruji jen a jen na přípravu na novou sezonu, na kterou se strašně těším. Máme před sebou velké výzvy v podobě ligy i boje o Konferenční ligu,“ uvedl čtyřiatřicetiletý obránce.

Radim Řezník slavil s Viktorkou celkem 5 titulů, odehrál v jejím dresu na 297 zápasů, v nichž vstřelil 15 branek a přidal 25 asistencí.