Autodepokino se osvědčilo. Promítání filmů bude pokračovat

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 21. květen 2020 12:26

Velký zájem mělo v minulém týdnu plzeňské "Autodepokino", tedy promítání filmů v areálu DEPO 2015. Organizátoři se tak rozhodli přidat další termíny. A to hned tento víkend 21.–24. května a ten následující 28.-31. května.

„Jsme ohromně rádi, že naši diváci jsou spokojení s konceptem a službami, které jim poskytujeme. Jsme nadšeni ze spolupráce s našimi partnery, kteří události poskytují tu nejlepší možnou kvalitu obrazu a servisu. Jsme přesvědčeni, že je jednou z nejlepších v České republice. Také díky tomu, že projekce probíhá na 12 metrů velké LED obrazovce, můžeme nabídnout skvělý obraz i v podvečerních hodinách, kdy klasická projekce na plátno není možná. Díky tomu, že nám AutoDEPOkino dělá radost, dohodli jsme se na pokračování projektu a doufáme, že návštěvníci budou mít o naše projekce zájem i nadále," uvedl za DEPO2015 programový ředitel Jan Štěpán

Program je i tentokrát rozmanitý a každý si v něm najde to své. Obsahuje zfilmované muzikálové klasiky, české filmy, zahraniční drama, dobrodružné filmy i fantasy. Projekce probíhá přímo na parkovišti v DEPO2015 na LED obrazovku širokou 12 metrů. Jedná se o největší možnou kvalitu, co se týká velikosti, obrazu a zvuku. Na místě bude připravena možnost využít občerstvení s bezpečným roznosem přímo do vozu.

V prvním víkendu se diváci se mohou těšit na promítání snímků: Chlap na střídačku, Mamma Mia! Here We Go Again, Pomáda, V síti, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Hanebný parchanti, Jumanji: Další level a Spider-Man: Daleko od domova. Projekce začíná ve čtvrtek a poběží až do neděle po dvou filmech denně, vždy ráno a večer.

Vstupenky jsou k dispozici na platformě Plzeňská vstupenka, v síti GoOut i přímo na místě. Cena je 390 korun za auto v předprodeji a 450 korun na místě. Součástí vstupenky je také malé občerstvení. Počet lidí v autě je libovolný a nabízí se tak možnost sdílet zážitek s rodinou nebo s přáteli a cenu vstupenky tím zvýhodnit. Speciální akce platí pro řidiče veteránů, starších nad 30 let. Ti mají cenu vstupenky za 200 korun. Kapacita areálu je 120 aut na jedno promítání.

 
Čtvrtek 21.5. Pátek 22.5. Sobota 23.5. Neděle 24.5.
18.00 Chlap na střídačku Pomáda Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw Jumanji: Další level
21.00 Mamma Mia! Here We Go Again V síti Hanebný parchanti Spider-Man: Daleko od domova