Ba Loua: Byl jsem hodně natěšený, první dojem je vždy důležitý

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 22. srpen 2020 09:05
ba loua, fotbal, viktoria ilustrační foto: FCVP
Snový vstup do plzeňského angažmá za sebou má záložník z Pobřeží slonoviny Adriel D´Avila Ba Loua. Štírek hrající s číslem 50 vstřelil gól po dvou minutách na hřišti a pečetil tak výhru Viktorie nad Opavou 3:1. [caption id="attachment_158911" align="alignleft" width="300"] Foto: FCVP[/caption]

"Cítím se výborně. Můj první zápas, první gól, první výhra týmu. Těší mě, že jsem v Plzni udělal dobrý první dojem, což je vždycky důležité. Doufám, že tímhle způsobem budeme pokračovat," řekl Ba Loua.

V 74. minutě vystřídal Jana Kopice, po chvilce na hřišti zužitkoval centr "šajtlí" od Davida Limberského a přízemní střelou uzavřel skóre. "Je to skvělé. Když jsem šel z lavičky, byl jsem hodně natěšený. Chtěl jsem ze sebe dát to nejlepší a zahrát dobře, nečekal jsem, že dám gól. To je takový bonus. Jsem šťastný, že tým vyhrál. Doufám v další branky a vítězství," uvedl čtyřiadvacetiletý hráč.

Už myslí na středeční zápas druhého předkola Ligy mistrů na hřišti nizozemského Alkmaaru. "Je to velmi důležité utkání pro klub, tým, pro nás všechny. Víme, že Champions League je jiný level. Já i tým jsme připraveni odevzdat na hřišti maximum. Doufám, že v Alkmaaru vyhrajeme a postoupíme," prohlásil Ba Loua.