Čtvrt století úspěchu. Plzeňská teplárenská slavila 25 let v divadle

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 1. listopad 2019 10:09
divadlo Foto: ZAK TV

Ve velkém stylu tak, jak se na úspěšnou společnost sluší, pojala oslavu svého 25. výročí Plzeňská teplárenská. Akcionáře, významné partnery, plzeňské osobnosti i své zaměstnance pozvala do divadla. Na Nové scéně všichni společně shlédli muzikálové představení Donaha!.

Foto: ZAK TV

V Novém divadle se to hemžilo hosty z různých odvětví. Ať už se jednalo o zástupce města, partnerů, sportovců či podnikatelů. „Přijel ale třeba i generální ředitel Pražské teplárny a i lidé z Brna. Celkem asi přes 400 lidí, z toho mám velkou radost. Chtěli jsme ukázat, že Plzeňská teplárenská nežije jen teplárenstvím, ale že podporuje i kulturu. Proto jsme lidi pozvali do divadla,“ uvedl předseda představenstva Plzeňské teplárenské Roman Jurečko.

„Považujeme to za oslavný den, myslíme si, že je co slavit,“ prohlásil generální ředitel Plzeňské teplárenské Tomáš Drápela, který stojí v čele společnosti už od roku 2001. „Jsem spokojený s tím, že se připojují noví zákazníci a jsme spolehlivým dodavatelem energií. Na prstech jedné ruky bych spočítal i počet větších havárií. Těší mě, že dodáváme ekologické, spolehlivé a cenově přijatelné teplo,“ pochvaloval si Drápela.

Podle primátora Martina Baxy je 25 let výročí, které si zaslouží velkou oslavu a pozornost. „Spolehlivě a bez jakýchkoliv poruch dodává Plzeňská teplárenská teplo do 50 tisíc domácností v našem městě. To je fakt hodný pochvaly, zvlášť za situace, když víme, že to je za ceny, které jsou jedny z nejnižších v republice. Je to společnost, která vždy městu přinášela velké finanční prostředky,“ doplnil Baxa.