Gulaš poprvé bez bodu. Alespoň se už o tom nebude mluvit, smál se

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 3. listopad 2019 22:42
gulaš, hokej foto: HC Škoda Plzeň

Až v 16. kole se zastavila neuvěřitelná šňůra plzeňského kapitána Milana Gulaše. První zápas bez jediného bodu zapsal ve Zlíně, suveréna bodování to ale příliš mrzet nemuselo. Západočeši totiž po gólech dvou mladíků, Poura a Kantnera, zvítězili 2:1.

„My máme sérii vítězství. Vyhráli za tři body, za což jsme moc šťastní. Věděli jsme, že nás tady nečeká nic lehkého. Jsem hrozně rád, že jsme dokázali po první třetině zápas otočit. Jsme maximálně spokojení," komentoval duel Milan Gulaš, který nabral od začátku sezóny neuvěřitelnou formu. „Cítím se komfortně a dělám pořád to samé. Každá sezóna je jiná. Dá se říct, že chci hrát pořád stejně. Letos to tam padá, já tomu ale nepřidávám žádnou vetší hodnotu. Věděl jsem, že se to jednou musí zastavit, a přišlo to zrovna dneska. Konečně se o tom nebude mluvit,“ prozrazuje s úsměvem Milan Gulaš.

Z posledních pěti zápasů dokázali Západočeši pokaždé bodovat, čtyřikrát brali výhru v základní hrací době. „Na začátku sezóny jsme měli trošku problém s tím, že jsme nedokázali navázat na předchozí vítězný zápas. Bylo to jak na houpačce. Teď se nám konečně čtyři nebo pět zápasů dozadu podařilo chytnout tempo," těší Gulaše. Plzeň přitom poslední zápasy hodně lepí svojí sestavu. I přes rozsáhlou marodku se indiáni prezentují zodpovědnými a bojovnými výkony, které přináší ovoce. „Bereme body pravidelně za sebou, za což jsem moc rád. Máme plno kluků zraněných, lepíme to, jak to je jde, takže velká spokojenost,“ uzavřel plzeňský kapitán.