Je nejvyšší čas začít plánovat, jak popřejete k Valentýnu

Zveřejněno v Pro ženy
Od - neděle, 12. únor 2023 19:45
Je nejvyšší čas začít plánovat, jak popřejete k Valentýnu Foto: florea.cz

Protože je 14. únor, den svatého Valentýna, hned za rohem, je nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jak vyjádřit lásku svým blízkým.

Nezapomenutelný Valentýn: s růží a vzkazem

Darovat červené růže na Valentýna je samozřejmost, ale jak popřát k Valentýnu? Originálně? Romanticky? Tak jako každý rok? Klasika je klasika - romantický vzkaz je tradiční forma přání k Valentýnu. Ručně napsaný, nebo na dárkové kartičce vytištěný vzkaz, má větší hodnotu než SMS zpráva. Na internetu je sice tisíce přání k Valentýnu, ale pokud napíšete zamilovaný vzkaz vlastními slovy, bude mít větší hodnotu.

Jak vybrat perfektní květinu na Valentýna?

Nedovolte, aby vaše květiny zvadly! Vyberte si takový rozvoz květin, který je nezničí

Pošlete své valentýnské přání skutečně originálním způsobem s rozvozem květin. Vyberte si takovou službu, která vám zaručí, že budou vaše květiny při předání zcela čerstvé. Květiny jsou velmi citlivé na výkyvy teplot a nejlépe se jim daří v chladu. Proto je velmi důležité, aby se rozvážely v chladících vozech a uložené ve speciálních boxech, které zabraňují poničení křehkých květů. Je také velmi pohodlné sledovat celý rozvoz online a bez obav, jestli váš důležitý valentýnský dárek dorazí v pořádku a včas.

Odhalte tajemství, proč je cena valentýnských růží tak vysoká

Připravte se na Valentýna v klidu a bez front

Pokud dáváte přednost osobnímu předání valentýnské kytice, pak i pro vás může být rozvoz květin ideální volbou. Možná nejste fanouškem přeplněných nákupních center a umíte si představit lepší trávení času, než si vystát frontu v květinářství. Kurýr předá kytici přímo do vašich rukou, a nadto dostanete úplně čerstvou kytici, která několik dní neuvadala a nestrádala při převozu ze skladu na sklad.

Vyjádřete svou lásku originálním zamilovaným vzkazem

Hledáte dokonalý způsob, jak vyjádřit svou lásku na svatého Valentýna? Ať už jste beznadějný romantik, který hledá krásnou milostnou báseň, nebo vášnivá duše, která hledá romantický citát, existuje spousta způsobů, jak poslat své zvláštní někomu poselství lásky. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali přáníčka, která můžete poslat spolu s růžemi. Třeba mezi nimi najdete to vaše.

Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct, lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má! Milion hubiček posílá Tvůj…

Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jen s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!

Posílám Ti srdíčko, miluji Tě zlatíčko... Krásný Valentýn

Kytici růží před tebe kladu, dej mi má lásko jednu radu: Kam pořád chodíš pro krásu?

Jsem z tebe v němém úžasu! Krásného Valentýna ti přeju…

V této kytici tajemství je skryto, jako těm růžím miláčku sluší Ti to... Přeji krásného Valentýna.

Moc se mi líbíš, je to sen, chci být s Tebou každý den, chci být s Tebou každou noc, miluji Tě totiž moc. Krásný Valentýn

PR