Josef (35) z Tachovska je už druhý týden nezvěstný!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - pátek, 25. srpen 2023 14:26
Josef (35) z Tachovska je už druhý týden nezvěstný! Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté pátrají po pohřešovaném pětatřicetiletém Josefu Martinkovi, který odešel před týdnem ze svého bydliště na Tachovsku a od té doby se po něm slehla zem.

Tachovští kriminalisté vyhlásili celostátní pátrání po pohřešovaném Josefu Martinkovi, který v blíže nezjištěnou dobu během noci z 18. srpna 2023 na 19. srpna 2023 odešel z místa svého bydliště na Tachovsku a do současné doby o něm nejsou známy žádné informace. "Pohřešovaný by se mohl zdržovat na území města Plzně," uvedla policejní mluvčí Barbora Šmaterová.

Muž je 173 až 178 centimetrů vysoké střední postavy, má černé krátké vlasy, po bocích vystříhané, na temeni delší, hnědé oči a bradku. "Na obou loktech má vytetovaná dvě ženská jména Sofie, Melisa a chodí shrbeně," popsala policejní mluvčí. Na sobě by mohl mít šedou teplákovou soupravu, šedou mikinu s kapucí, na přední straně s černým potiskem a šedobílé sportovní boty.

V případě jakýchkoliv poznatků k pohřešovanému muži kontaktujte policisty z územního odboru Tachov osobně nebo na telefonním čísle 974 337 316 či 974 322 017, případně volejte na bezplatnou tísňovou linku Policie České republiky 158 nebo se obraťte na kteroukoliv policejní služebnu.