K Boleváku i do plzeňské ZOO! Florea.cz doručí květiny kamkoliv potřebujete

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - středa, 26. květen 2021 07:39

Řezané růže, které vydrží ve váze až 3 týdny? To není sen, to je Florea.cz – jednička v doručování květin nejen v Plzni, ale po celé České republice.

Ať už chcete doručit květiny k plzeňskému rybníku Boleváku nebo vaše dívka na květiny čeká v malé západočeské vesničce, kde končí silnice – Florea.cz se postará o doručení květin vždy na jedničku s hvězdičkou.

Doručujeme nejen v Plzni, ale po celé České republice.

Pro květiny jezdíme na holandskou květinovou burzu 4× týdně

Většina kamenných květinářství v Česku jen přeprodává kytice od velkoprodejců. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby kytice v době, kdy si je koupíte, za sebou už neměly 9 a více dní od sklizně. Není divu, že když si takovou kytici odnesete domů, vydrží vám ve váze sotva pár dní.

My ve Florea.cz to děláme jinak. Pro květiny si jezdíme sami na holandskou květinovou burzu až 4× do týdne. Kytice navíc nevážeme předem, ale vždy až ve chvíli, kdy si je od nás objednáte. Díky tomu jsou kytice vždy 100% čerstvé, ” doplňuje majitel firmy Florea.cz Jiří Hemerle.

Jako v pokojíčku. Kytice doručujeme speciálními vozy

Co ovlivňuje výdrž květin? Jednoznačně teplota! Proto kytice doručujeme našimi speciálními vozy, které jsou v zimě vytápěné a v létě klimatizované. O doručování květin se starají usměvaví kurýři, kteří jsou profesionálové každým coulem. Vždy se přizpůsobí situaci a vycítí, zda kytici doručují na usmířenou, k narozeninám, k zásnubám nebo třeba ke smuteční příležitosti.

Doručení květin je zážitkem i díky jejich úsměvu a profesionálním přístupu. Polohu kytice můžete sledovat online díky GPS poloze kurýrů na mapě. Za dopravu zaplatíte 125 Kč, při ceně kytice nad 1499 kč je doprava ZDARMA.

florea doručení1

Když jde o čas! Doručení květin na minutu přesně

V doručování jsme šli ještě dál a na přání zákazníků jsme zavedli službu doručení květin na minutu přesně. Za cenu 650 Kč přijedeme na vybrané místo o 30 minut dřív, počkáme za rohem a na vteřinu přesně ve vybraný čas obdarovanou překvapíme pugétem. Jestli budete čekat za rohem se zásnubním prstýnkem nebo ji v daný moment překvapíte jinak, je už na vás.

Kytice 100 růží, které vydrží až 3 týdny

Darujte zážitek, na který nezapomene. Každá žena by alespoň jednou v životě měla dostat ohromnou kytici 100 růží, třeba k narozeninám. Pokud vyberete správný druh a budete se o kytici dobře starat, vydrží vám ve váze čerstvá až 3 týdny.

Za naší prací pevně stojíme. Proto na veškeré kytice dobrovolně poskytujeme záruku 48 hodin. Nejspíš ji ale nebudete potřebovat. Věděli jste, že s našimi službami je spokojeno až 97 % všech zákazníků? Díky tomu jsme v roce 2021 obdrželi zlatý certifikát kvality od Heuréky – jako jediné online květinářství v Česku. Vyzkoušejte nás a určitě budete spokojení.

PR