Na tyhle narozeniny jen tak nezapomene! Překvapte ji kyticí 100 růží

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - středa, 26. květen 2021 07:39

Manželka byla nadšená! Kytice nám doma ve váze vydržela celé 3 týdny, je v tom nějaký trik?” ptají se nás často zákazníci. „Nikoliv”, odpovídají jim naše dívky v zákaznickém servisu. Jen jste manželce koupili 100% čerstvou kytici a poskytli růžím péči, jakou potřebovaly.

Každá žena si zaslouží rozmazlovat, ať už jí je 20 nebo 80 let. Chcete, aby se i vaše manželka, přítelkyně, maminka, sestra nebo vysněná dívka cítila jako královna? Darujte jí k narozeninám kytici 100 růží – v pestré žluté, vášnivé rudé, romantické růžové nebo třeba královské modré barvě. Čerstvé květiny pro vás dovážíme přímo z holandské květinové burzy 4× týdně.

Řekněte to květinou, nestojím už o jinou

Připojte ke květině zamilovaný, vtipný nebo veselý narozeninový vzkaz a dárek bude dokonalý. Vzkaz můžete objednat v klasické papírové podobě nebo na elegantní saténové stuze.

Neměli jste v sobě nikdy „básnické střevo” a vyjádřit city je pro vás složité? Inspirujte se jedním z narozeninových vzkazů z našeho pera.

Pro manželku: Každý den Tě miluji víc a víc. Buď stále svá, jinou bych Tě nechtěl 💖

Pro maminku: Milá maminko, užij si dnešní narozeninový den. Zdravíme Tě s celou rodinou a těšíme se, až narozeniny společně oslavíme 🌹

Pro sestru: Bez Tebe bych nebyla úplná. Každý den děkuji, že se máme. V dobrém i zlém, jsme tady jednu pro druhou navždy. Mám Tě ráda! 💝

florea narozeniny

Narozeniny už neprošvihnete! Kurýr kytici doručí za vás

Nemůžete s ní být v její narozeninový den, ale nechcete ji ochudit o narozeninové překvapení? Nechte to na jednom z našich kurýrů! Naši profesionální, usměvaví kurýři doručují po celé České republice za cenu 125 Kč nebo nad 1499 Kč ZDARMA.

Potřebujete, aby kytici dostala v konkrétní čas? Objednejte si službu doručení na minutu přesně za cenu 625 Kč. Pro rozvoz květin využíváme flotilu vlastních vozů, které jsou v létě klimatizované a v zimě vytápěné. Díky tomu k vám květiny vždy dorazí ve 100% kondici.

100 růží je sudý počet, přinese to smůlu?

V Česku se hlavně dříve říkalo, že suchý počet květin přináší smůlu. Tato tradice pramení nejspíš z toho, že na hrob se dávaly dvě růže – jedna byla pro Boha a druhá pro zemřelého. Dnes už se na tyto tradice ale příliš nehledí, proto k narozeninám darujte takový počet růží, kolik je obdarované let – ke 30. narozeninám 30 růží, k 50. narozeninám 50 růží a tak dále.

Zajímá vás víc? Přečtěte si, co k problematice lichých a suchých růží říká odborník na etiketu, Ladislav Špaček. Vyberte si z nabídky květin na Florea.cz – a pokud náhodou nebudete spokojení, můžete kytici vrátit do 48 hodin.

Pro sestru: Bez Tebe bych nebyla úplná. Každý den děkuji, že se máme. V dobrém i zlém, jsme tady jednu pro druhou navždy. Mám Tě ráda! 💝

PR