Komerční sdělení

Komerční sdělení

Karlovarský kraj se potýká s vysokou mírou exekucí – a třebaže od roku 2017, kdy byla situace alarmující, počet osob z Karlovarského kraje, kteří se potýkají s exekucí, je stále téměř 13 %. Jedná se tak o druhý nejvíce postižený region – hned po Ústecku.

Začátkem února Česká národní banka (ČNB) rozhodla o snížení základní úrokové sazby – a to o půl procentního bodu na 6,25 procenta. Tím se zrychlilo uvolňování měnové politiky, ke kterému dochází již od prosince minulého roku, kdy ČNB sazby snížila o čtvrt procentního bodu. Řada tuzemských bank již oznámila postupné snižování úrokových sazeb hypoték. Plánované snížení se pravděpodobně objeví nejen v nabídkách tradičních bank, ale i nebankovních poskytovatelů půjček. Tuzemské banky již snižují úrokové sazby hypoték, nebo tak plánují udělat.

Zlato je kov s dlouhou historií a významnou rolí v investičním portfoliu a majetkovém plánování. Jeho unikátní vlastnosti a schopnost udržet hodnotu ho činí atraktivním aktivem pro investory a jednotlivce po celém světě. V tomto článku se podíváme na několik klíčových funkcí zlata v majetku a důvody, proč byste mohli zvážit jeho začlenění do svého portfolia.

Svůj poslední výkumný úspěch představila firma Art Carbon. Jedná se o tzv. AQUA VIVA filtr, který vznikl původně při studiu uhlíkových nanotrubiček. Původní záměr zkoumání nanotrubiček byl zaměřen na jejich potenciální přínosy pro vylepšení betonu a malt. Během těchto testů však nastal neočekávaný obrat - nanotrubičky prokázaly velmi pozitivní vliv na kvalitu testované vody.

Hledáte nevšední vánoční dárek pro své blízké či zaměstnance? Věnujte jim relaxaci ve  Wellness centru v Konstantinových Lázních. Zaměstnanci vám rádi vystaví Dárkový poukaz ve vámi zvolené hodnotě nebo na konkrétní služby a terapie dle vašeho přání. Poukaz v nominální hodnotě může obdarovaný využít k úhradě veškerých nabízených služeb Wellnesscentra dle vlastní volby, včetně zvýhodněného Wellness-předplatného či čtvrtletního Fitness-předplatného.

Nejúčinnější formu tepelné terapie připravilo pro zimní období Wellnesscentrum Konstantin v Konstantinových lázních. Jedná se o rašelinové zábaly a koupele, které mají účinek při mnoha problémech.

Maraton kulturních pořadů nazvaný Ašské Vánoce 2023 začne 2. prosince a potrvá až do 26. prosince. Návštěvníci se mohou mimo jiné těšit na koncerty Janka Ledeckého, Kamila Střihavky, Báry Basikové, Petra Koláře a dalších.

pondělí, 20. listopad 2023 14:55

Společnost Egomotion využívá elektromobil

V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost  pořídila firma Egomotion s.r.o. osobní vůz značky Tesla Model 3. Díky tomuto titulu významně ušetřila, protože dotace činila značnou část z uznatelných nákladů, což v tomto případě byl rozdíl mezi cenou obdobného automobilu stejné třídy se spalovacím motorem a tímto typem elektromobilu.;

Nákupní centrum Varyáda si připravilo pro návštěvníky každoroční mikulášskou nadílku. Ta se uskuteční v pondělí 4. 12. od 16:00 v pasáži nákupního centra. V teple, klidu a vánoční atmosféře mohou zákazníci nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně potkat Mikuláše, čerta a anděla.

Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra. Jedná se o český rodinný podnik, který založil v roce 2013 Filip Šalátek. Společnost tak má v oboru více než desetiletou zkušenost. V Plzni otevřela svou pobočku v roce 2014 na náměstí Republiky, přičemž disponuje také pobočkami v Mladé Boleslavi a Kolíně.

Strana 1 z 3