Komerční sdělení

Komerční sdělení

Transport pacientů v republice i v rámci Evropské unie, zdravotnická asistence na společenských, kulturních či sportovních akcích, ale třeba i školení. To vše má na starosti LIDARO MEDICAL s.r.o., která v Plzni-Křimicích působí už téměř dva roky.

Společnost Profi Schierer s.r.o., založená v roce 1990, je jednou z prvních firem se zahraniční účastí v České republice. Od svého vzniku se profiluje jako přední prodejce stavebnin a nářadí v západočeském regionu. Firma je součástí podnikatelské skupiny Max Schierer GmbH se sídlem v Chamu, Německo, a spolupracuje s pobočkami v dalších německých městech jako Viechtach, Kötzting, Roding, Nittenau, Straubing a Regen. Tato spolupráce umožňuje zajištění rychlých dodávek zboží nejen z České republiky, ale i z Německa.

Naftová ropa je dnes jednou z nejdůležitějších surovin ve světové ekonomice. Změny jejích cen mají velký vliv na různé hospodářské procesy a jsou rovněž velmi důležité pro investory. Nejvýznamnějším typem ropy je tzv. ropa Brent – co to přesně je?

Ve vedení městské i státní policie jsou profesionálové, kterým my politici musíme nastavit takové podmínky, aby bezpečí v Plzni zajistili. At‘ jde o finance, vybavení či legislativu. Každý tak máme své úkoly a možnosti, abychom k bezpečí Plzeňanů přispěli. Nejhorší je, když politik začne vymýšlet zázračná řešení, namísto toho, aby dal prostor těm, kdo tomu opravdu rozumí. V otázce bezpečnosti musí také jít rozdělení na koalici a opozici stranou. To se týká nás všech. Říká k potřebě zlepšení bezpečnostní situaci v Plzni zastupitel ODS Lukáš Hegner.

čtvrtek, 13. červen 2024 07:00

Plný Bolevák? Velká radost

Na poloprázdný rybník byl smutný pohled. Bolevák je, určitě nejen, pro mě jedním ze symbolů Plzně a mám velkou radost, že jsme společně s odborníky našli způsob, jak zastavit jeho klesající hladinu, říká bývalý primátor za ODS Pavel Šindelář, který stál u zrodu projektu přečerpávání vody z Berounky do Velkého Boleveckého rybníka.

Nejasné investice do oprav plzeňské vodovodní sítě a teplárny, nedostatečný úklid města, přetékající koše a kontejnery, nově zaváděná nejasná pravidla pro developery a několik desítek stran barevných vizualizací různých projektů, o kterých nikdo včetně náměstka Bosáka, vlastně nic neví. To jsou dosavadní "výsledky" práce pirátského politika Bosáka ve funkci 1. náměstka primátora Plzně. Na jakýkoliv dotaz týkající se těchto problematik reaguje podrážděně a ve výsledku je nechává bez odpovědí. Buď odpovědi nezná nebo je Plzeňanům tají. Slibovaná pirátská transparentnost a "odvaha dělat co je správnétak s funkcí ve vedení města vzala rychle za své.

Plzeň je městem, kde se historie snoubí s moderním světem investic. Investoři, kteří hledají spolehlivé a výhodné možnosti investování do zlata, nyní našli svého ryzího partnera – společnost Zlatá Banka.

Milí rodiče,

chcete pro své děti inspirativní víkend plný objevů, zábavy a vzdělání? Pak si určitě nenechte ujít událost #JETOTU 2024, která se uskuteční 14. a 15. června na náměstí Republiky v Plzni. Tato interaktivní a zážitková show, organizovaná již potřetí, je navržena tak, aby oslovila celou rodinu.

Osmnáctý ročník Basinfirefestu se kvapem blíží. Čtyřdenní festival se tradičně koná ve dnech 26. - 29. června ve Spáleném Poříčí na úpatí pohoří Brd 20 kilometrů od Plzně. I letos se návštěvníci mohou těšit na celou řadu headlinerů – na stylotvůrné FEAR FACTORY, minesengry BLIND GUARDIAN, mistry dramatického metalu CRADLE OF FILTH nebo finské heavy-power-symphonic metalové BATTLE BEAST.

Svůj nejnovější projekt tentokrát v oblasti bydlení představuje společnost InterCora s.r.o.. Je jí nájemní bytový dům Adéla v žádané lokalitě Bory. S historií úspěšných stavebních projektů, jako jsou Slunečné terasy, je InterCora známá svou kvalitou a inovativním přístupem k bydlení. InterCora tak pokračuje na své cestě k vytváření moderního a životaschopného bydlení pro lidi v Plzni.

Strana 1 z 7