Na konec podzimní části jen bod. Viktoria nedokázala porazit Teplice

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 15. prosinec 2019 17:26
fotbal, viktoria, krmenčík Foto: FCVP

Plzeňští fotbalisté jen remizovali ve 20. kole Fortuna:Ligy na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Západočeši poslal do vedení v 11. minutě Luděk Pernica, hosté ale ještě v první půli vyrovnali zásluhou dalekonosné rány Shejbala.

Úvodní minuty nebyly ze strany Viktorie nijak přesvědčivé. Západočeši sice drželi míč na svých kopačkách, ale v podstatě se nebyli schopni se vůbec před Grigara dostat. V 11. minutě ale Čermák poslal do vápna výborný centr a Luděk Pernica, který tentokrát dostal přednost v základní sestavě před Lukášem Hejdou, zakončil přesně. Vedení Viktorii vydrželo do 24. minuty. Z velké dálky se do míče opřel Shejbal a Hruška se pouze ohlédl. O rychlou odpověď se pokoušel Krmenčík, jenže hlavičkoval pouze doprostřed branky. A protože nevyužil dobrou příležitost ve 41. minutě ani Kovařík, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

V 55. minutě nechybělo moc, aby hosté otočili vývoj zápasu. Trubač ale své sólo zakončil pouze střelou mimo. Poté se Viktoriáni vzpamatovali a začali také myslet na útok. V 60. minutě minul po rychlé akci Kopic, chvíli po něm zase neuspěl Čermák. Plzeňané jakoby měli špatně seřízená mířidla. V 70. minutě po centru Hlouška zamířil mimo také Krmenčík. O minutu později byli Viktoriáni rádi, že naopak neinkasovali, ránu Řezníčka nadvakrát zkrotil Hruška. V 84. minutě dostal míč do sítě střídající Chorý, jenže kvůli těsnému ofsajdu mu gól uznán nebyl. Už v nastaveném čase pálil z otočky Beauguel, Grigar, ale konečky prstů vyrazil míč na roh, a tak Viktoria znovu nedokázala vyhrát.