Náš lídr Gulaš. Nakupování dárků? Nestíhám, přiznává fantom extraligy

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 16. prosinec 2019 17:26
IMG_6797 Milan Gulaš a jeho nové auto.

Nečekaná odměna čekala na plzeňského útočníka Milana Gulaše v pondělí po dopoledním tréninku. Díky projektu Náš lídr se bude měsíc vozit ve zbrusu novém voze. Nejlepší hráč extraligy se pak rozpovídal i o tom, jak trávil předchozí dny nebo jaké budou u Gulašů svátky.

Sledoval další zápasy reprezentace na Channel One Cupu, když jste hrál jen první duel s Finskem? Abych pravdu řekl, tak jsem tento víkend úplně vypnul od hokeje. Potřeboval jsem to jako sůl, program byl prostě nabitý. Strávil jsem všechen čas v lese u nás za barákem. Ale bylo to jen jako lousknutí prstem ty dva volna, teď se to zase rozjede. Máme tři těžké zápasy do Vánoc, bylo by dobré nastartovat zase bodovou šňůru. Tabulka je furt vyrovnaná.

Trenér Miloš Říha vás po zápase chválil. To těší, ne? Jo, vždycky potěší, když jsou trenéři spokojeni s odvedeným výkonem. Přál jsem si, abych podal nějaký výkon, který bude kvalitní a bude odpovídat tomu v extralize. Nějaké chyby tam byly, ale hokej na národní úrovni je samozřejmě jiný. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. V únoru je další turnaj, ale nechci to moc rozebírat, v mém případě nemá smysl koukat dopředu.

Přesto to ale asi berete jako potvrzení formy z extraligy.. Já sám jsem se chtěl utvrdit, jestli se mi ten extraligový hokej přenese i do reprezentace. Hlavně po fyzické stránce. Docela jsem se ale cítil fajn, byl jsem s výkonem spokojený. Uvidíme, jak to bude dál. Na konci sezóny už je toho dost.

Do Vánoc hrajete ještě tři zápasy. Ten první hned na Spartě, kde úvodní duel sezóny skončil divokou přestřelkou.. Určitě tam pojedeme s jasným cílem, budeme chtít hrát svoji hru. Pojedeme pro body. Sparta teď celkem ztrácela, toho budeme chtít využít.

Náš Lídr - nový projekt hokejové Tipsport extraligy a oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s. V rámci projektu bude pravidelně oceněn nejproduktivnější hokejista předcházejícího kalendářního měsíce, který získá na měsíční užívání prémiový vůz. Projekt byl spuštěn v listopadu, který bodově opanoval plzeňský fantom Milan Gulaš.

Jak v tomhle shonu stíháte nakupovat dárky? No, nestíhám. Pořád ještě je nemám koupené. Navíc moc nevyhledávám obchodní centra, nechávám to na manželce. Nějaký čas si ale budu muset udělat. Rád bych byl spíš doma s rodinou, nějaký den navíc by se hodil.

Sedmiletý syn ještě věří na Ježíška? Ještě jo, ale už je trochu nalomený. Ve škole ho už děti lámou, ještě to ale držíme.

Když píše Ježíškovi, tak to je něco jako: "hokejka, brusle"? Právě, že vůbec. Píše si o samé kraviny. (smích) Budeme to muset trochu zredukovat. Nejsme zase rodiče, kteří by nakoupili všechno. Snažíme se ho trochu držet na uzdě, aby si vážil peněz.