Plzeňský kouč Vrba: Nedokážu si vysvětlit, proč nastal výpadek v závěru zápasu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 5. listopad 2019 14:10
vrba foto: FCVP

Netradičně v pondělí večer uzavřeli viktoriáni 15. kolo FORTUNA:LIGY. Utkání na zlínské Letné pro ně ale nedopadlo šťastně. Západočeši si z východní Moravy odvážejí pouze bod za remízu 1:1.

„Byli jsme silnější v mezihře a měli jsme víc míč pod kontrolou. Z toho jsme měli vytěžit mnohem víc. Je hlavně naše chyba, že za stavu 1:0 dovolíme, aby se Zlín třikrát čtyřikrát během pár minut dostal do nebezpečných situací. To si jako zkušené mužstvo nemůžeme dovolit,“ nebral si servítky kouč Plzně Pavel Vrba, který kritizoval svůj tým zejména za závěr zápasu. „Poslední minuty jsme nezvládli, nevím, proč ten výpadek nastal. Nedokážu si to vůbec vysvětlit,“ hledal Vrba jen těžko slova.

Do utkání nakonec naskočil také Radim Řezník, který byl v posledním ligovém zápase se Slavií střídán už ve 32. minutě vinou zdravotních komplikací. „Tři dny jsem měl klid a pak už jsem to zkusil, takže jsem chtěl hrát a byl jsem zdravotně v pořádku,“ potvrdil, že se dal rychle do kupy. Třicetiletý bek věděl, že šancí na ukořistění výhry bylo víc než dost. „Asi jsme neměli tolik štěstí. Už v prvním poločase tam Hejdisovi (Lukáši Hejdovi) vykopli gól ze dvou metrů, to samé Krmimu (Michaelu Krmenčíkovi) to vykopl z brány poslední hráč. Ale i tak jsme to měli zvládnout lépe,“ uvědomoval si po závěrečném hvizdu Radim Řezník.