×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Rovnátka s.r.o. vám umí změnit život k lepšímu

Zveřejněno v Aktuálně ZAK
Od - úterý, 13. září 2022 08:37
Rovnátka s.r.o. vám umí změnit život k lepšímu foto: Rovnátka s.r.o.

Nejdůležitější je první dojem, jak všichni víme. Právě s ním vám pomáhá zářivý úsměv, šperk, který může mít opravdu každý. Krásný úsměv přináší úspěch jak v osobním, tak v profesním životě. Přibývající roky se podepisují na naší tváři vráskami. Ani naše zuby už nesvítí dokonalou bělobou jako dříve. Hodně o tom vědí zejména milovníci kávy, černého čaje a červeného vína. Chtěli byste se ještě blýsknout krásným úsměvem a navíc se třeba ještě zbavit nějaké té vrásky? 

Řešení existuje! Najdete ho ve společnosti Rovnátka s. r. o., která sídlí v Plzni na náměstí Míru a stará se o zářivé úsměvy svých klientů. Je to první plně digitální ortodontická praxe v Česku, která byla založena v roce 2006 a od té doby každý rok vyléčila stovky pacientů. Má v týmu dvě specializované ortodontistky, jež jsou zárukou profesionální péče. „My děláme věci jinak než ostatní. Hodně si na tom zakládáme, a proto u nás řešíme celou obličejovou estetiku. U zářivého úsměvu to začíná, protože úsměv je vaší vizitkou a kamkoli přijdete, je vidět na první pohled. Kromě toho odstraňujeme například drobné nedokonalosti, které přináší čas," říká jednatel firmy Ing. Ondřej Slapnička, který popisuje, jak vypadá běžná návštěva kliniky.

Společnost se jmenuje Rovnátka s. r. o., což ovšem neznamená, že klient přijde a okamžitě jsou mu rovnátka nasazena. Vstupní proces je zde malinko složitější. Prvním krokem je dentální hygiena, během níž jsou zuby odborně vyčištěny. Poté následuje konzultace léčby vašeho úsměvu s paní doktorkou, takže se teoreticky může stát, že nasazení rovnátek nebude doporučeno, ale místo toho můžete například absolvovat rychlé ošetření botoxem na oblasti čela, abyste se zbavili tzv. mračivek (Tak ve firmě říkají malým vráskám nad kořenem nosu.), nebo aplikaci kyseliny hyaluronové. „Oběma jmenovanými procedurami, přestože jsou velice jednoduché a rychlé, můžete svůj obličej výrazně zkrášlit,“ vysvětluje majitelka společnosti MUDr. Jana Oulická.

Někteří lidé se trošku bojí dentální hygieny, protože to může být celkem nepříjemný a někdy dokonce i bolestivý zážitek. To ale zcela vyvrací dentální hygienistka Nikola Hrubá, DiS.: „Nemusíte se vůbec bát. Používáme nejmodernější technologii, která je velmi příjemná. Díky Švýcarskému přístroji, který používáme, je u nás dentální hygiena téměř bezbolestná. Je efektivnější, rychlejší a celkově pro pacienty mnohem pohodlnější.“ Ošetření začíná tím, že se na zubech obarví zubní biofilm. Pacient tak názorně vidí, kde má nedostatky v čištění chrupu. Dentální hygienistka mu následně ukáže správnou techniku každodenní péče o zuby a zároveň ho namotivuje. Poté zuby opískuje. „Výhodou tohoto procesu je, že se vlastně všechno děje v jednom kroku – vyčištění zubů, vyleštění i vydezinfikování. Jednoduchost a rychlost znamená 100% spokojenost našich pacientů. Zuby je pak možné ještě vybělit v ordinaci nebo i doma,“ dodává Nikola Hrubá.

Lidé, kterým záleží na jejich zdraví, ale i na tom jak působí a vypadají, si cestu do Rovnátek s. r. o., již našli. Že je jich hodně a že jsou spokojení, dosvědčují kladné recenze na jejich webových stránkách https://www.rovnatka.info/.

Zařaďte se mezi ně a objednejte se. Postará se o vás skvěle sehraný profesionální tým.

PR