Útok na Nové divadlo. Neznámé dítě hodilo kámen na speciální sklo, způsobilo obrovské škody!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - neděle, 14. květen 2023 11:18
Útok na Nové divadlo. Neznámé dítě hodilo kámen na speciální sklo, způsobilo obrovské škody! Zdroj: Policie ČR

Prozatím neznámý a podle kriminalistů nezletilý pachatel rozbil skleněnou výplň divadla a způsobil škodu vyšší než 100 tisíc korun. Policisté hledají ženu a muže, kteří jsou zachyceni na snímcích z kamerového záznamu. Mohli by poskytnout důležité informace pro vedené trestní řízení. 

K incidentu mělo dojít 23. března 2023 v 15:15. "Neznámý nezletilý pachatel hodil kámen proti skleněné výplni atria Nového divadla na Palackého náměstí v Plzni a výplň tvořenou speciálním sklem poškodil. Škoda byla vyčíslena na 124 tisíc korun," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová. V souvislosti s objasňováním tohoto případu policisté hledají ženu a muže, kteří jsou zachyceni na snímcích z kamerového záznamu. "Mohli by poskytnout důležité informace pro vedené trestní řízení," dodala Brožová.

Osoby na fotografiích se mohou samy přihlásit na lince 158 nebo obvodním oddělení Plzeň střed, stejně tak veřejnost, pokud někdo dvojici pozná a zná její totožnost, může své informace sdělit policistům přímo na obvodním oddělení policie Plzeň 2 nebo policistům na tísňové lince 158.

ViewImage 3