Vánoce na Viktorce. Fotbalová Plzeň se rozloučí s podzimem, soutěžíme o lístky

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 9. prosinec 2019 17:58

Poslední letošní zápas sehraje plzeňská Viktorka v neděli 15. prosince proti Teplicím (14.30). Pro fanoušky je v Doosan Areně nachystaný speciální vánoční program! Nebudou chybět charitativní stromečky či premiérově koncert vážné hudby.

Soutěž o dvě vstupenky na zápas Viktorie Plzeň - FK Teplice: Otázka: Kdo je nejlepším podzimním střelcem v kádru Viktorie Plzeň? Správnou odpověď posílejte do středeční 8. hodiny na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výherce, který získá dvě vstupenky, bude kontaktován.

Již krátce před úderem 13. hodiny, tedy devadesát minut před výkopem samotného utkání, odstartuje před Doosan Arenou vánoční program s moderátory. Pod pódiem na fanoušky čekají dva vánoční stromky. Již tradičně tak budete moci přinést dárky pro děti z Fakultní nemocnice a pamlsky pro zvířátka z plzeňské ZOO. Oba stromky budou označeny. „Předem všem viktoriánům děkujeme a věříme, že jich na vánoční zápas dorazí co nejvíce,“ přeje si Václav Šimánek, ředitel nemocnice. „Sbírka dobrot pro zvířátka už je hezkou tradicí a i letos za ni budeme velmi vděční,“ přidává se Martin Vobruba z plzeňské ZOO. Na konci článku naleznete tipy, co je ideální darovat.

Zpět k programu. Jako první vystoupí na pódiu dětský pěvecký sbor Sluníčka při 15. ZŠ. Děti si nachystaly téměř půlhodinové vystoupení plné koled a na závěr zazní i viktoriánská hymna. Na pódiu se následně odehraje jedna velká premiéra! Poprvé zazní u Doosan Areny vážná hudba, čeká vás koncert smyčcového kvarteta Plzeňské filharmonie. Kromě klasických skladeb zazní i několik koled.

Ihned po utkání vám budou chtít všichni hráči poděkovat společně a připraveno je i jedno překvapení. Rozhodně se tedy vyplatí setrvat na svých místech i chvíli po konečném hvizdu.