VELBLOUDA TU NECHCEME! Startuje nový PODCAST TELEVIZE ZAK - COPA SE TU DĚJE!

Zveřejněno v Aktuálně
Od MAD BBQ - pátek, 16. únor 2024 09:01

Média

TELEVIZE ZAK vstupuje na úplně novou PLATFORMU. Spouštíme náš regionální PODCAST, který občas překročí i hranice regionu.

V dnešní epizodě shrne šéfredaktorka televize ZAK - Lenka Prokšová společně moderátorem Jonášem Novotným a šéfproducentem a youtuberem Petrem Smazalem (známým jako MAD BBQ @madbbq ) aktuální dění nejen v Plzeňském a Karlovarském kraji.

Dnešní témata:

🕛 00:00:36

1) VELBLOUD či VELBLOUDICE je nová socha v Plzni, která budí na sociálních sítích neuvěřitelné vášně! Proč ZROVNA VELBLOUD?!? PROČ NE ČESKÉ ZVÍŘE?

🕛 00:09:10

2) PRIMÁTOR ZARZYCKÝ to ostře schytal od nejlepšího moderátora v ČESKÉ REPUBLICE. Jaromír Soukup mu v televizi Jaromíra Soukupa, která má elektřinu Jaromíra Soukupa, vyhuboval plzeňskému primátorovi za to, že se nesetkal s prezidentem.

🕛 00:20:53

3) Předsedou hnutí ANO je opět Andrej Babiš. Překvapilo nás to? A překvapilo to vůbec někoho? 

🕛 00:29:57

4) APPLE VISION PRO jsou lyžařské brýle budoucnosti. Co se nám na nich líbí a co naopak ne. A pro koho to vlastně je? Nejdůležitější otázku, jak je to s obsahem pro dospělé samozřejmě zodpovíme.

🕛 00:40:22

5) Televize Barrandov už má elektřinu. Radost z toho mají hlavně obyvatelé Barrandovského sídliště. Agregáty mohou pryč. Na jak dlouho ale? A co bude s televizí Barrandov? 

🕛 00:15:44

6) Masopusty a zabijačky jsou vlastně takový otvírák roku! Končí nuda a začíná zábava!

🕛 00:45:43

7) Donald Trump nepomůže státům NATO pokud nezačnou platit! Čeká nás tedy válka? A nebo má Trump pravdu a měli bychom začít plnit dohodu?

🕛 01:00:30

8) Na jaké akce v Plzni se těšíme a kde nás potkáte!?

 NÁŠ PODCAST MŮŽETE TAKÉ JEN POSLOUCHAT A TO ZDE: COPA SE TU DĚJE 1. EPIZODA

NOVÉ PODCASTOVÉ POŘADY budete už brzy moci poslouchat také v podcastových aplikacích.