Zloděj vytáhl na prodavačku supermarketu teleskopický obušek

Zveřejněno v Krimi západ
Od - úterý, 14. únor 2023 12:32
Zloděj vytáhl na prodavačku supermarketu teleskopický obušek Zdroj: Policie ČR

Velkou osobní statečnost prokázala prodavačka prodejny supermarketu v ulici U Prazdroje v Plzni. U východu zastavila muže, který se v kufru snažil pronést kradené věci. Zloděj pak na ženu vytáhl teleskopický obušek, kufr nechal na místě a utekl. Teď po něm pátrají policisté.

K případu došlo 15. ledna v prodejně Penny v ulici U Prazdroje v Plzni. "Neznámý muž na prodejní ploše uschoval do cestovního kufru zboží v hodnotě tisíc korun. S kufrem a odcizeným zbožím pak prošel pokladní zónou a poté se ho u východu pokusila zastavit prodavačka. Začali se o kufr přetahovat a neznámý muž vyhrožoval prodavačce úderem teleskopickým obuškem, který vytáhl. Pak z místa utekl a kufr i s kradenými věcmi tam nechal," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k případu a kteří by pachatele poznali, případně i osoba, která je na fotografiích, se mohou přihlásit osobně na obvodním oddělení Plzeň – střed, nebo zatelefonovat na číslo 974 325 651, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

9b1bec54d508da43eecd25c3deb1719e