×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10008

Co trápí obyvatele Valchy? Šetření spokojenosti jde finiše

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 16. říjen 2019 18:20
nova valcha Valcha. Foto: ÚMO 3

Obyvatelé Valchy by se mohli v budoucnu dočkat zlepšení hned v několika oblastech. Aktuálně probíhá průzkum ohledně spokojenosti obyvatel. Mohou se tak vyjádřit například k situaci v souvislosti s veřejnou dopravou, parkováním nebo například občanskou vybaveností lokality.

"Útvar koncepce a rozvoje města Plzně ve spolupráci s Osadním výborem Valcha a Městským obvodem Plzeň 3 připravil krátký dotazník, jehož cílem je zjistit spokojenost obyvatel Valchy. Dotazník se týká zejména občanské vybavenosti této lokality, spokojenosti s dostupností MHD, dopravní obslužnosti či parkování," uvádí organizátoři dotazníkového šetření.

Vyplnění dotazníku je anonymní. Lidé jej mohou vyplňovat buď v tištěné podobě. Dotazníky dostali obyvatelé lokality do schránek. Vyplněné je pak mohou lidé odevzdat v restauraci Na Zelené. Vyplnit dotazník je možné také elektronicky.

Dotazníky je možné odevzdávat do 4. listopadu, kdy je uzávěrka průzkumu. "Poté budou informace z odpovědí vyhodnoceny a budou sloužit jako podklad pro rozhodování o rozvojových záměrech v lokalitě Valcha pro vedení Městského obvodu Plzeň 3 a město Plzeň," informoval Útvar koncepce a rozvoje města Plzně.