Důležitý podpis pro Plzeň! Kolumbijský záložník se Viktorii upsal na další dva roky

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pátek, 11. listopad 2022 16:15
Důležitý podpis pro Plzeň! Kolumbijský záložník se Viktorii upsal na další dva roky Foto: FC Viktoria Plzeň

Před posledním kolem podzimní části sezóny přichází skvělá zpráva pro všechny viktoriány. Jhon Mosquera dnes podepsal s Viktorií nový kontrakt na další dva roky!

Rodák z kolumbijského Cali přišel do Viktorie před rokem a půl z Liberce. Velmi rychle prokázal své kvality a stal se důležitou součástí týmu, který si pod vedením Michala Bílka došel v minulé sezoně pro mistrovský titul. A velkou zásluhu měl i na postupu do základní skupiny Ligy mistrů. Dnes podepsal Jhon Mosquera prodloužení svého kontraktu s klubem o další dva roky.

„Jsme rádi, že došlo k oboustranné dohodě a Jhon bude i v nadcházejících sezonách nosit náš dres. Cítíme z něj obrovskou motivaci navázat na předchozí úspěchy a odvádět na hřišti maximum. Přeji mu především pevné zdraví a těším se na jeho další skvělé výkony,“ řekl během podpisu sportovní ředitel klubu Daniel Kolář.

„Přišel jsem do Viktorky, abych vyhrával tituly. Na začátku mi to hodně lidí nevěřilo, ale já prostě cítil, že na to máme a dokázali jsme to. Navíc jsme si zahráli i skvělou Ligu mistrů. To jsou momenty, kvůli kterým hraji fotbal. Chci se maximálně připravit na každý zápas a věřím, že společně ještě budeme velmi úspěšní,“ uvedl Jhon Mosquera. „Navíc se tady cítím velmi dobře, klub je jako rodina,“ dodal.

„Potvrzuji, že ve Viktorii našel Jhon špičkové zázemí pro trénink, regeneraci a cítí se tady maximálně spokojený. To je základem, aby mohl odvádět špičkové výkony a bylo pro nás prioritou, aby zde působil i nadále,“ doplnil Petr Bartoníček, jenž hráče zastupuje.

Jhon Edison Mosquera Rebolledo, jak zní celé jeho jméno, odehrál za Viktorii celkem 67 zápasů, ve kterých vstřelil 15 branek, z čehož dvě byly v evropských pohárech. Nyní je jasné, že tuto statistiku ještě významně vylepší.