Futsalisté Plzně deklasovali Spartu

Od - neděle, 4. září 2022 13:12
Futsalisté Plzně deklasovali Spartu FOTO: David Koranda, SK Interobal Plzeň

V rámci druhého kola nejvyšší futsalové ligy přivítal SK Interobal Plzeň na své palubovce pražskou Spartu. Výhru domácích řídil hattrickem Michal Holý, prosadili se i Lukáš Křivánek a Adam Knobloch. Po závěrečném hvizdu tak na světelné tabuli svítilo skóre 8-0.

Už po čtyřiceti vteřinách hry se domácí příznivci mohli radovat poprvé, když nadvakrát tečovaná střela Michala Holého doskákala do sítě. Ve 3. minutě už se Michal Holý nenechal zahanbit a pořádnou dělovkou zamířil do horního rohu. Na rozdíl tří gólů zvýšil před poločasem Peter Kozár po nádherné kombinaci až do prázdné branky. Tento stav vydržel až do klaksonu a Plzeň tak měla po dvaceti minutách pohodlný polštář.

Po změně stran se jako první prosadil Lukáš Křivánek, který šťastně uklidil nástřel před branku za záda gólmana Sparty. Hned o dvě minuty později se stejný hráč položil do lobu z rohu a z voleje zamířil do sítě - 5:0. O šestou branku se postaral znovu Michal Holý, který netradičně pravačkou zkompletoval hattrick. Další kombinaci až do prázdné branky mělo na svědomí duo noviců. Lukáš Křivánek našel před prázdnou brankou Adama Knoblocha, ten materiál do silvestrovského videa neposkytl a pohodlně skóroval. Poslední branku utkání vstřelil pohledně Peter Kozár, když nástřel Ondřeje Vahaly sklepl patou za záda Michala Hůly.

V pondělí čeká svěřence Marka Kopeckého v hale na Slovanech další utkání proti stejnému soupeři. Osmifinále Poháru SFČR proti Spartě má svůj výkop ve 20:15.

zdroj: futsalplzen.cz