Jachtař Křížek se ozval z vězení. Čím se za mřížemi zabaví?

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pátek, 12. listopad 2021 08:48
Jachtař Křížek se ozval z vězení. Čím se za mřížemi zabaví? ilustrační. Foto: se souhlasem D. Křížka

Od poloviny července kouká jachtař David Křížek na svět skrz mříže. Otec dvou dětí a manžel moderátorky a modelky Lucie Křížkové (36) by měl ve věznici na Borech strávit tři a půl roku za tunelování Metropolitního spořitelního družstva. A aby si krátil dlouhé chvíle, rozhodl se mimo jiné i kreslit.

Poprvé se na jeho sociálních sítích objevil vzkaz "zpoza" mříží v polovině října. "David “tam” samozřejmě nemá přístup na internet, ale poprosil mě, abych na jeho profil dala jednu z jeho kreseb a uvedený text: La Grace. Od svého prvního vyplutí rozdávala radost. Jednou ale doplatila na chybu a důvěřivost a uvízla na mělčině. Nakonec však dokázala, i přes obrovské obtíže, znovu vyplout a dál rozdává radost. Také jsem doplatil na přílišnou důvěřivost a falešné přátelství a nyní trpím uvězněn na mělčině. Snad se brzy dočkám přílivu a podaří se mi znovu vyplout ke své rodině a přátelům," napsala manželka Lucie Křížková.

A jak se zdá, v malování se úspěšný jachtař našel. Po dalších 14 dnech se ozval prostřednictvím své manželky znovu. A opět poslal do světa několik svých kreseb. Místo lodi tentokrát zvolil téma "říše zvířat". Ztvárnil slona, ještěrku, chameleona a želvu..

Zdroj foto: instagram D. Křížka