Karlovarské kulturní léto vrcholí! Ve Varech vystoupí Ben Cristovao

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - úterý, 15. srpen 2023 07:03
Karlovarské kulturní léto vrcholí! Ve Varech vystoupí Ben Cristovao Ben Cristovao. Foto: Karlovy Vary

Tradiční cyklus prázdninových kulturních akcí v Karlových Varech pokračuje bohatým programem již tento pátek! V rámci Karlovarského kulturního léta 2023 vystoupí na Becherovka stage český zpěvák, skladatel a producent Ben Cristovao. V sobotu 19. srpna se pak ve městě představí Yzomandias, Nik Tendo a PTK. Program začíná vždy v 19:00.

Ben Cristovao je český zpěvák, skladatel a producent. Proslavil se v roce 2009 díky své účasti v české verzi televizní soutěže "Česko Slovenská SuperStar", kde se probojoval do finále. Od té doby získal širokou fanouškovskou základnu a stal se jedním z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších českých hudebníků. Jeho hudba je založena na kombinaci různých žánrů, včetně popu, R&B, hip-hopu a elektronické hudby. Ben Cristovao je znám svými energickými a chytlavými písněmi. Mezi jeho nejznámější hity patří "Sweet Chilli", "Bomby", "Na západ" a "Postel". Ben Cristovao je zároveň i aktivní na sociálních sítích a jeho osobnost je často spojována s moderní módou, zdravým životním stylem a láskou k sportu. 

V sobotu pak bude následovat skvělá show v podání špiček české rapové scény, která v současnosti udává trendy.

Karlovarský rodák Jakub Vlček, spíše známý jako Yzomandias a dříve Logic, je český rapper a spoluzakladatel nahrávací společnosti Milion+ Entertainment, v níž současně také působí. Je průkopníkem trapu na české rapové scéně. Vedle hudebního žánru převádí do tuzemských poměrů také vizuálně-stylovou kulturu amerických rapperů. 

Dominik Citta, spíše známý pod uměleckým pseudonymem Nik Tendo, je český rapper nahrávající u společnosti Milion+ Entertainment. Vydal úspěšná alba: 7, Fatamorgana, Restart & Lunazar, Jsem v pohodě, sem v prdeli a Kruhy a vlny společně s Yzomandiasem.

Patrik Aišman, spíše známý jako PTK, je independent artist, kterému se podařilo z úplného undergroundu prorazit na české rapové scéně. S jeho elektrizujícími živými vystoupeními PTK ovládá pódium díky své dynamické show a nakažlivé energii. Jako král undergroundové scény v České republice si PTK vybudoval reputaci tím, že boří hranice a neustále se vyvíjí jako umělec, a to jak po vizuální, tak hudební stránce. Určitě jste slyšeli jeho legendární trilogii "Nevezmu tě z klubu domů" nebo jeho letní hit "Baby a Benzo", který vznikl ve spolupráci s leadrem české scény Yzomandiasem.

PR