Novoroční ohňostroj nebude jen v Plzni

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - sobota, 31. prosinec 2022 09:52
Novoroční ohňostroj nebude jen v Plzni Ilustrační foto: MKS Stod

Na Nový rok nerozzáří potemnělou oblohu jen ohňostroj v krajské metropoli. I na jiných místech západních Čech se obyvatelé budou moci pokochat světelnou podívanou.

Novoroční vycházka s ohňovou show v Přešticích
1. ledna se obyvatelé Přeštic sejdou ve 14:00 před  Domem historie Přešticka a spolu se zastupiteli města se vydají na zhruba čtyřkilometrovou procházku podél řeky Úhlavy do loděnice KČT Přeštice. Zde je v 16:30 přivítá starosta, následovat bude veselice - ohňová show THE CUBE, opékání buřtů, a chybět nebude ani svařák nebo čaj.

Novoroční punč ve Stříbře
V 15:00 se obyvatelé města sejdou na Masarykově náměstí. Vystoupí Bára Zemanová & Band. Ohňostroj vypukne v 17:00. Prodávat se bude nejen punč a čaj, ale i tradiční hrníčky a dobroty.

Novoroční ohňostroj ve Stodě
Příjemná tradice ve Stodě bývá sejít se na Nový rok na pěší zóně, popřát známým a přátelům vše dobré do nastávajícího roku, připít si a podívat se na ohňostroj, který bude vidět z mnoha míst ve Stodě a začne v 17:00. Hudba bude hrát na pěší zóně.

Přivítání nového roku v Klatovech
Na klatovském náměstí Míru vystoupí v 17:30 Kateřina Marie Tichá & Bandjeez. V 18:00 se se můžete těšit na působivé světelné a zvukové představení a na ohňostroj.

Novoroční ohňostroj v Kladrubech:
Novoroční ohňostroj se bude konat tradičně na náměstí v Kladrubech v 18:00.

Novoroční ohňostroj v Dobřanech
Tradiční novoroční ohňostroj se bude konat na louce u starého mostu v Dobřanech v 18:00.

Novoroční ohňostroj v Domažlicích
Tradiční novoroční ohňostroj začíná v 18:00 na domažlickém náměstí.