×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9969

Pizza Doma dorazí kamkoli, nechyběla ani na turnaji pokeru

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 28. červenec 2020 22:05
20200727_185545 Foto: M. Osvaldová

Pizza udělaná přímo před zraky lidí v pojízdné stokilové peci v kasinu? Přesně to mohli v pondělí večer zažít návštěvníci partnerského turnaje v Rebuy Stars Casinu v Plaze.

Příprava pizzy v mobilní kuchyni. Foto: M. Osvaldová

Pizza Cup, jak byl partnerský turnaj nazván, se konal podle manažera kasina Luboše Kučery poprvé. "Chceme ještě více prohloubit dlouhodobou spolupráci," vysvětlil Kučera.

Pizza Doma dovezla na turnaj přímo do kasina kuchyň i speciální pec. "V naší provozovně máme dvoupatrovou pec, sem jsme dovezli jednopatrovou, sto kilo vážící," vysvětlil provozní Pizza Doma Petr Kupka. Trouba zvládne najednou udělat pět pizz velkých 34 centimetrů, každá várka se přitom peče osm až deset minut.

Pro pokerový turnaj připravila Pizza Doma celkem padesátku pizz, na výběr měl každý ze čtyř druhů. "Poker lidi baví a pizza lidem chutná, spojení je v pořádku. Přijde mi navíc dobré, když lidi vidí celý ten proces. V Itálii je úplně běžné, že je do kuchyně vidět. Alespoň můžou všichni vidět, co se tam dělá, jak vypadá příprava," uvedl Kupka. Dva kuchaři tak vyráběli pizzu přímo před zraky lidí. Pouze některé suroviny jako je šunka, sýr a další, se nařezaly a převezly v chladícím autě," dodal.

PR