Plnili jsme přesně to, co jsme si řekli, pochvaloval si Pulpán po jasné výhře

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 20. prosinec 2019 22:18
pulpán foto: HC Škoda Plzeň

První gól v sezóně si nechal Lukáš Pulpán na duel 28. kola extraligy proti Litvínovu. Po akci Tomáše Mertla a Milana Gulaše dostal svoji Škodovku do vedení 2:1. Západočeši nakonec zvítězili 6:2. "Po zápase na Spartě jsme si v kabině něco řekli," přiznával Pulpán.

Jak se vám ulevilo, že jste se konečně dočkal prvního gólu v sezóně? Každý gól potěší a jsem za něj rád.

Byl to instinkt, že jste se takhle vrhl do útoku? Věděl jsem, že se Guli (Gulaš) s Mertlíkem (Mertlem) kříží a obrana si mě vůbec si mě nevšímala. Ani nevím, jak jsem to tam doplácnul.

Zápas pro vás přitom nezačal dobře, už po 39 vteřinách jste prohrávali.. Myslím si, že nás ale ten gól nezaskočil. Po zápase na Spartě jsme si v kabině něco řekli, teď jsme to plnili po většinu zápasu. Pořád máme problém u nás ve třetině, občas si s tím chceme hrát. Toho se musíme vyvarovat a doufám, že to budeme zlepšovat.

Po zranění (zlomená lícní kost, pozn. red.) jste odehrál čtvrtý zápas. Jak moc nepříjemné bylo naskočit zase do extraligového rychlíku? Každé zranění je nepříjemné, navíc prvních 14 dní jsem toho moc nesnědl. I ta váha spadla dolů.

Myslí člověk stoprocentně na hokej nebo se trochu vkrádá do mysli atmosféra Vánoc a shánění dárků? Shánění dárků má na starosti manželka, soustředím se jenom na hokej. Až po zápase v neděli na chvíli vypnu.