×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Policie pátrá po nebezpečném a ozbrojeném pachateli násilného činu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 20. prosinec 2019 16:03
auto, policie Ilustrační foto: M. Osvaldová

Dva lidé utrpěli vážné zranění při potyčce, která se stala v Aši na Chebsku. V souvislosti s případem pátrá policie po podezřelém Patricku Wächterovi z Chebska. Mladý muž ozbrojený a nebezpečný. Před mladým, světlovlasým mužem na útěku varují policisté. Podezřelý je oblečen do béžové bundy s kapucí a tmavých kalhot. Bližší podrobnosti k případu policie zatím nezveřejnila. Policie nabádá případné svědky, aby se muže nepokoušeli zadržet a ihned informovali policii.

Hledaný WÄCHTER PATRICK

"Hledaný je 170 až 180 cm vysoký, má štíhlou postavu, má modré oči a světlé vlasy. Zdánlivé stáří je 19 až 22 let. Ozbrojený je pravděpodobně sečnou zbraní," uvedla mluvčí policie Kateřina Krejčí. Na muže byl vydán předběžný souhlas se zadržením. Podle neoficiálních informací v pátek mladý muž napadl chladnou zbraní dva lidi. Útočil pravděpodobně seserou. Muž podezřelý z útoku měl už v minulosti problémy s policií kvůli násilné trestné činnosti.

Oběti útoku transportovali záchranáři ve vážném stavu do plzeňské fakultní nemocnice. Jsou mimo ohrožení života. Jedná se o muže a ženu.