Plzeňský kraj poděkuje sestřičkám koncertem

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 8. květen 2021 10:48

Média

U příležitosti Mezinárodního dne sester, který připadá na středu 12. května, poděkuje Plzeňský kraj zdravotním sestrám za jejich záslužnou práci, která je mnohdy spíše posláním než zaměstnáním. On-line koncert se bude vysílat z areálu DEPO2015 v Plzni od 17 hodin a bude přenášený na facebookovém profilu a youtube kanálu Plzeňského kraje, na facebookových stránkách jednotlivých nemocnic v Plzeňském kraji a také ve vysílání ZAK TV. Pro všechny sestřičky bude připraveno překvapení od zpěváka Voxela.

Medailonky pod taktovkou moderátora Jirky Pelnáře představí zdravotní sestry, které v období epidemie koronaviru pracovaly přímo na covidových jednotkách nemocnic v Plzeňském kraji. Program okoření kapely HIBAJ a Turbo. Se speciálním překvapením pak přijde zpěvák Voxel, a to přímo pro všechny sestřičky, které si na svůj den oslavu a poděkování zaslouží.

Akce se uskuteční pod záštitou hejtmanky Plzeňského kraje Ilony Mauritzové, která má ve své gesci mimo jiné zdravotnictví. Právě tento obor ji provází celý život a je její srdcovou záležitostí.

Odkaz na on-line přenos na profilu Plzeňského kraje ZDE. Odkaz na on-line přenos na youtube kanálu Plzeňského kraje ZDE.