Policisté hledají svědkyni vzájemného napadení mezi pasažérem a revizorem

Zveřejněno v Krimi západ
Od - úterý, 31. leden 2023 09:11
Policisté hledají svědkyni vzájemného napadení mezi pasažérem a revizorem ilustrační. Foto: PMDP

Policisté z obvodního oddělení policie Plzeň 2 provádějí šetření ve věci fyzického napadení, ke kterému došlo v úterý 24. ledna v době od 08:39 hodin do 08:43 hodin na zastávce MHD na adrese Slovanská Alej 3. V této souvislosti se snaží zjistit totožnost neznámé ženy, která může velkou měrou přispět k objasnění celé věci. 

Na zastávce došlo ke vzájemnému fyzickému napadení pasažéra a revizora. "Z výpovědí osob bylo zjištěno, že na místě incidentu měla být přítomna žena, vysoká asi 170 centimetrů, štíhlé postavy, stáří 30 až 40 let, měla černé rovné vlasy na rameno, mluvila česky bez přízvuku. Měla jednomu z mužů podat papírový kapesník, aby si otřel krev," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Policisté nyní potřebují zjistit totožnost neznámé svědkyně, a proto se obracejí na veřejnost a hlavně na výše popsanou ženu, která může velkou měrou přispět k objasnění celé věci. Veřejnost může své informace o tomto incidentu sdělit policistům přímo na obvodním oddělení policie Plzeň 2 nebo policistům na tísňové lince 158.