Aktualizace: Policisté nalezli pohřešovaného Nikolase z Plzně!

Zveřejněno v Aktuálně
Od - čtvrtek, 1. prosinec 2022 17:41
Aktualizace: Policisté nalezli pohřešovaného Nikolase z Plzně! Foto: Policie ČR

Policisté vyhlásili pátrání po osmiletém Nikolasu Horákovi z Plzně, který se dnes nevrátil ze školy domů. Informaci zveřejnila Policie ČR na svém oficiálním twitterovém účtu.

Dnešního dne ve 12. hodin si přišla matka vyzvednout syna ze školy v Plzni, ale ten se tam již nenacházel. Od té doby není známo, kde se nachází. U pohřešovaného chlapce se jedná o opakovaný útěk. Pohybovat by se mohl na území města Plzně, ale není vyloučeno, že by mohl vycestovat i mimo krajské město. Chlapec by mohl využívat hromadnou městskou dopravu nebo autobusové spoje.

Pohřešovaný chlapec měří asi 150 cm a je hubené postavy. Na sobě by měl mít zimní bundu, oranžového kulicha, hnědé šusťákové kalhoty a černé boty. Při sobě by měl mít i batoh žlutočerné barvy s autíčky.

AKTUALIZACE (1.12. v 19:00) "Před chvílí se hlídce policistů podařilo v Plzni, v městské části Doubravka, nalézt osmiletého chlapce, po kterém bylo vyhlášeno pátrání jako po dítěti v ohrožení. Chlapec je zcela v pořádku a za chvilku jej předáme rodičům. Děkujeme za vaši spolupráci," uvedla Policie ČR ve svém prohlášení.