PR Článek: Představení Společnosti Profi Schierer s.r.o.

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - pátek, 21. červen 2024 09:25
PR Článek: Představení Společnosti Profi Schierer s.r.o. Foto: Profi Schierer s.r.o.

Společnost Profi Schierer s.r.o., založená v roce 1990, je jednou z prvních firem se zahraniční účastí v České republice. Od svého vzniku se profiluje jako přední prodejce stavebnin a nářadí v západočeském regionu. Firma je součástí podnikatelské skupiny Max Schierer GmbH se sídlem v Chamu, Německo, a spolupracuje s pobočkami v dalších německých městech jako Viechtach, Kötzting, Roding, Nittenau, Straubing a Regen. Tato spolupráce umožňuje zajištění rychlých dodávek zboží nejen z České republiky, ale i z Německa.

Profi Schierer s.r.o. si zakládá na široké nabídce stavebních materiálů a elektrického i ručního nářadí od renomovaných výrobců. Jako významný smluvní distributor pokrývá potřeby jak stavebních firem, tak soukromých stavebníků. Klíčovou roli hraje také odborná prodejna nářadí, která nabízí špičkové profi-elektronářadí, ruční nářadí a stavební chemii.

Velký skladový areál o rozloze 20 000 m² zahrnuje kryté i volné skladové plochy s pevnými komunikacemi, umožňujícími efektivní nakládku a vykládku kamionů, nákladních vozidel i dodávkových aut. Navíc poskytuje parkovací kapacity pro více než 30 návštěvnických aut. Prodejny stavebnin a nářadí jsou samozřejmě bezbariérové, což zajišťuje snadný přístup pro všechny zákazníky. Více informací naleznete na www.profischierer.cz.

Cílem Profi Schierer s.r.o. je poskytování vysoce kvalitních služeb. K tomu přispívá odbornost jejich pracovníků, kteří jsou pravidelně školeni. Firma klade důraz na dostatečné zásoby zboží, neustálé rozšiřování sortimentu, zajištění dopravy a soustavnou informovanost zákazníků. Poradenské služby jsou dalším důležitým aspektem, který firmu odlišuje od konkurence. Díky těmto aspektům se Profi Schierer s.r.o. řadí mezi největší a nejspolehlivější firmy v oboru prodeje stavebnin a nářadí v západočeském regionu.

PR