×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Při ranní nehodě dvou automobilů se vážně zranili tři lidé

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 2. březen 2020 12:08
Nehoda Při ranní srážce dvou vozidel se zranili tři lidé. Foto: HZSPK

AKTUALIZOVÁNO: Tři lidé se zranili při ranní nehodě dvou osobních automobilů. Nehoda se stala mezi obcemi Hlohovice a Vejvanov na Rokycansku. Jednu zraněnou osobu museli hasiči vyprostit ze zdemolovaného automobilu. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Uvedl to krajský mluvčí hasičů Petr Poncar.

Hasiči zasahují u ranní nehody. Foto: HZSPK

„Dva muže ve věku 42 let transportovali záchranáři pozemní cestou se středně těžkým zraněním. Oba byli při vědomí, převezli jsme je na akutní zónu fakultní nemocnice Lochotín. Žena ve věku 27 let utrpěla také středně těžké poranění. Byla při vědomí, když ji transportoval vrtulník na urgentní příjem do fakultní nemocnice,“ informovala o stavu zraněných mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Silnice byla neprůjezdná. Foto: HZSPK

„Z dosavadního vyšetřování je zřejmé, že řidič vozidla tovární značky Seat Leon, který jel ve směru na obec Hlohovice z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s vozidlem tovární značky Škoda Rapid, které řídila žena jedoucí ve směru na Vejvanov. Policisté na místě u obou řidičů provedenými dechovými zkouškami vyloučili přítomnost alkoholu. Škoda na vozidlech byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 500 000 korun,“ uvedla k nehodě mluvčí policie Hana Kroftová.