×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Přijďte strávit do Varyády den s Pokémony

Zveřejněno v Karlovarský kraj ZAK
Od - pondělí, 18. březen 2024 06:28

Milovníci pokémonů, pozor! V nákupním centru Varyáda se bude 23. března od 10:00 konat den s Pokémony. Tato akce plná zábavy přinese širokou škálu aktivit pro fanoušky všech věkových skupin. Kromě toho každý návštěvník s aplikací Moje Varyáda, bez ohledu na věk, dostane dárek zdarma.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, jehož součástí budou především hrací karty a burza karet, kde si budou moci hráči vyměňovat a rozšiřovat své sbírky. Pro ty, kteří chtějí zkusit své štěstí, bude připravena tombola s atraktivními cenami.

 Pro milovníky pokémoních plyšáků bude připraven speciální prodejní koutek, kde si budou moci vybrat svého nového plyšového přítele. A aby byla zábava kompletní, experti na pokémoní karty poskytnou službu hodnocení falzifikátů, aby se ujistili, že karty hráčů jsou autentické a hodnotné.

 Jako speciální bonus pro všechny návštěvníky, kteří budou mít aplikaci Moje Varyáda, bude připraveno překvapení v podobě pokébalů zdarma. „Tento dárek je naším poděkování za účast a zároveň pozvánkou do světa pokémonů,” říká Martin Malý, ředitel komunikace a marketingu firmy EPG. Na sociálních sítích centra bude ještě take probíhat soutěž o velmi hodnotnou pokémonskou hru.

 Pokémoni mají stale své fanoušky, o čem se mohli návštěvníci přesvědčit již v minuém roce, kdy se tato akce konala v centru poprvé. Malí hráči se velmi rádi setkávají, nosí na sobě kostýmy a rádi si vyslechou i přednášku, jelikož nechtějí přijít například o prvenství největší sbírky. „Jsme nadšeni, že můžeme hostit Pokémony v našem nákupním centru. Věříme, že to bude opět skvělá příležitost pro fanoušky setkávat se, sdílet své vášně a užívat si den plný zábavy a překvapení.” dodává Malý.

PR

Fotogalerie