Redakce plzen.cz

Redakce plzen.cz

Ve čtvrtek 4. dubna proběhla v Měšťanské Besedě v Plzni debata s kandidáty hnutí SPD a strany Trikolora ve volbách do Evropského parlamentu, které v České republice proběhnou 7. a 8. června tohoto roku. Debaty se zúčastnil mimo jiné lídr společné kandidátky SPD a Trikolory Petr Mach, předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová nebo členka hnutí SPD Marie Pošarová.

Televize ZAK před necelým měsícem představila svůj nový PODCAST - COPA SE TU DĚJE?!? Šéfredaktorka televize ZAK Lenka Prokšová, moderátor Jonáš Novotný a food youtuber Petr Smazal v něm glosují aktuální dění a nabízí tak nejen přehled zpráv, ale i svůj pohled, nebo drby a historky, které se běžně v médiích nedozvíme. Tvůrci podcastu přiznávají, že se občas natolik rozjedou, že se některé výrazy musí vypípávat, aby nepohoršovaly. V našem seriálu se blíže podíváme na jednotlivé členy týmu. Tentokrát Jonáš Novotný, moderátor TV ZAK, který v podcastu glosuje a komentuje zprávy.

Televize ZAK před necelým měsícem představila svůj nový PODCAST - COPA SE TU DĚJE?!? V něm šéfredaktorka televize ZAK Lenka Prokšová, elitní moderátor televize ZAK Jonáš Novotný a food youtuber Petr Smazal glosují aktuální dění. A to mnohdy velmi uvolněně a s legrací. V našem seriálu se blíže podíváme na jednotlivé tvůrce. V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Petra Smazala, který o sobě tvrdí, že v podcastu plní funkci člověka, který politickým věcem moc nerozumí, ale rád si o nich povídá s lidmi, kteří jim rozumí. 

Petr Fiala a dva vládní ministři navštívili v pondělí Plzeňský kraj. Zatímco ještě odpoledne jednal předseda vlády s někdejším americkým prezidentem Billem Clintonem, večer už seděl ve společenském sále ve Vejprnicích, kde probíhal regionální sněm ODS.

Ve dnech 2. až 4. listopadu probíhá ve společenském domě Casino v Mariánských Lázních konference s názvem Tělovýchovné lékařství.

Halloween, Samhain, předvečer Všech svatých. Tento den má mnoho označení, ale tradice jeho oslav se již přenáší i k nám. Některé z těchto tradic vám přinese i nákupní centrum Varyáda, a to 30. října od 16 hodin, kdy se promění v halloweenský ráj zábavy.

pátek, 13. říjen 2023 14:42

“HLS…oko, které bdí” nad Plzní

"V květnu 1990 jsem zakládal společnost HLS, která byla do obchodního rejstříku zapsána 31.12.1991. Navazuje na tradice Družstva válečných (invalidních) veteránů z první světové války," vzpomíná na začátky spolumajitel a ředitel společnosti HLS Vladimír Babnič. "Díky inteligentnímu úsilí a pochopení mnoha členů Družstva HLS jsme potvrdili svou ekonomickou a právní stabilitu a stali se postupně tradičními partnery úspěšných podnikatelů převážně v Plzeňském kraji."

Důvěra, odvaha, bezpečí, věrnost, nasazení, spolehlivost a profesionalita. HLS v rámci předmětu činnosti poskytuje komplexní služby v oblasti ochrany osob a majetku pro banky, obchodní a průmyslové organizace, úřady, kulturní a společenské organizace, podnikatele i soukromé osoby.

V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost - Nízkouhlíkové technologie - elektromobilita pořídila firma Egomotion s.r.o. osobní vůz značky Nissan Leaf. Díky tomuto titulu významně ušetřila, protože dotace činila značnou část z uznatelných nákladů, což v tomto případě byl rozdíl mezi cenou obdobného automobilu stejné třídy se spalovacím motorem a tímto typem elektromobilu.

Druhý ročník Sladkého festivalu si pro své návštěvníky připravila Varyáda 9. září od 10 hodin. Na každého z nich bude čekat obrovské množství čokolády a sladkostí v různých tvarech, příchutích a vůních. Bude to zajisté opět nejsladší událost roku, a stane se tak terčem pro všechny milovníky čokolád a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit a skvěle si pochutnat.

Strana 1 z 3