Šest důvodů, proč volit koalici SPOLU a Davida Šloufa primátorem velkým křížkem

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pondělí, 19. září 2022 07:02
Šest důvodů, proč volit koalici SPOLU a Davida Šloufa primátorem velkým křížkem Foto: SPOLU

Teď není čas na experimenty, teď potřebujeme primátora do časů dobrých i zlých!

DRŽÍME SLOVO. TEPLO A VODA NEZDRAŽÍ

Zástupci koalice SPOLU prosadili ve vedení města nezdražení tepla a vody na příští rok, protože nechtějí, aby město přidělávalo občanům další starosti v nelehké době. Dobře si uvědomují, že řadu Plzeňanů mohou nyní čekat nelehké časy.

David Šlouf to, že se v Plzni nezdraží, okomentoval slovy: „Město je díky své politice v posledních letech ekonomicky dostatečně silné, abychom nemuseli zdražovat, a zatěžovat tak peněženky Plzeňanů. Věříme, že náš krok pomůže i firmám – zaměstnavatelům v Plzni –, aby se nedostaly do ekonomických problémů a nemusely zavírat své provozovny. Chci zároveň garantovat, že pokud naše koalice Plzeň SPOLU získá v zářijových komunálních volbách podporu voličů, bude tato politika zaměřená na pomoc občanům Plzně pokračovat.“

Podtrženo sečteno: Jedině koalice SPOLU je garancí, že bude pokračovat politika pomoci Plzeňanům, kteří ji potřebují.

PRIMÁTOR DO ČASŮ DOBRÝCH I ZLÝCH

David Šlouf prokázal, že umí řešit složité problémy a hmatatelně pomáhat obyvatelům. Je proto nejlepším kandidátem na plzeňského primátora v dnešních nelehkých časech. Autor unikátního projektu výstavby nových bytů pro mladé i seniory dokázal v čele města řešit složité problémy jak v době pandemie, tak za časů ukrajinské krize. Je to politik do nepohody, kterého teď potřebujeme.

SILNÉ SPOJENÍ

Do plzeňských voleb se na naši kandidátku spojily osobnosti tří významných stran – ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Koalice SPOLU dokázala babišovce v Plzni porazit již v podzimních sněmovních volbách a má reálnou šanci úspěch zopakovat i nyní.

ZKUŠENÉ A OSVĚDČENÉ OSOBNOSTI

S Davidem Šloufem jdou do voleb osobnosti a odborníci, kteří Plzni rozumějí: náměstek primátora Michal Vozobule, dětská lékařka Veronika Jilichová Nová, středoškolský učitel Štěpán Krňoul, ředitel diecézní charity Jiří Lodr, starostové městských obvodů a další zkušení komunální politici.

Kandidátku svou účastí také podpořili současný primátor Pavel Šindelář i jeho předchůdce Martin Baxa.

PROPRACOVANÝ PROGRAM

Koalice SPOLU postaví stovky nových bytů pro mladé a seniory. Chce ještě zelenější Plzeň, dobudování obchvatů a více strážníků v ulicích. Odmítá „gigamontovnu“ v Líních, která by do města přivedla další tisíce agenturních pracovníků a zhoršila jak dopravní, tak bezpečnostní situaci.

PROTI SPOJENECTVÍ ANO S PIRÁTY

V případě silného výsledku SPOLU zabrání již předjednané koalici ANO s Piráty, která nyní vládne v Plzeňském kraji a bohužel vyslovila souhlas vedení kraje s „gigamontovnou“ v Líních.

PR