Tarotový horoskop na týden 10. 5. 2021– 16. 5. 2021

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pondělí, 10. květen 2021 06:47

Tarotový horoskop 10.5. 2021 – 16.5.2021, 19. TÝDEN – Eso holí: Zářit a nebát se!  

BERAN – 4 pohárů

Berani, zklidněte se! Tento týden byste mohli udělat velkou chybu nepromyšlenými kroky. Než se vydáte do boje, ujasněte si, za co vlastně doopravdy chcete bojovat.

BÝK – 7 holí

Býci, nebojte se! Seberte všechnu odvahu a vydejte se neohroženě vpřed! Nic vám nestojí v cestě, všechno zvládnete a výsledek boje si budete ještě dlouho užívat.

BLÍŽENCI – 5 pohárů

Blíženci, rozkveťte! Skončil čas schovávání a omezování. Vyjděte ze svého stínu a dělejte všechno proto, abyste se cítili dobře a i ostatním mohli dávat něco ze své vnitřní radosti.

RAK – 2 holí

Raci, nebojte se rozhodnout! Konec váhání, začíná doba činů. Překážka, kterou považujete za velkou, je titěrná a spatříte to jen, když se jí podíváte zblízka do očí. Směle do toho.

LEV – Rytíř pohárů

Lvi, dávejte! I když to tak mnohdy nevypadá, máte srdce plné lásky, nastal čas ji dávat. Nepřemýšlejte o tom, jak nebo komu, prostě se otevřete a sdílejte. Vše ostatní už přijde samo.

PANNA – Páže pohárů

Panny, rozhodněte se! Tento týden nebude čas na dlouhé přemítání, ale na rázné kroky. Rozhodujte se podle svého srdce a dělejte to, co cítíte. Nic lepší nemůžete stejně vymyslet.

VÁHY – 8 holí

Váhy, zařaďte rychlost! Moc dobře víte, co chcete a co je pro vás správné, tak se jen odhodlejte to uskutečnit. Zrychlete tempo a jděte si vlastní cestou. Žádná jiná nepřichází v úvahu.

ŠTÍR – Rytíř holí

Štíři, osmělte se! Zkuste tento týden udělat něco netradičního, co byste obvykle neudělali a užít si to. Udělejte krok vpřed směrem k tomu, co byste si opravdu přáli. Nebudete to málo.

STŘELEC – Páže mečů

Střelci, nakročte! Tento týden ještě nemusíte dělat vážná rozhodnutí a velké kroky, ale alespoň vykročte směrem k nim. Připravte si půdu, pak to půjde snáz.

KOZOROH – Viselec

Kozorozi, meditujte! Tento týden si dopřejte přestávku a vychutnejte si čas pro sebe, který tím získáte. Využijte ho ke zklidnění myšlenek, budete to potřebovat.

VODNÁŘ – Blázen

Vodnáři, neohlížejte se! Ani na minulosti ani na okolí. Tento týden se vydejte novým směrem a udělejte něco bláznivého. Časem to ocení i okolí. 

 RYBY - Páže holí

Ryby, opřete se! O to, co umíte, o svou energii, o vše, co je kolem vás. Sílu, kterou takto dostanete, využijte k novému začátku nebo inspiraci.

Použité karty: Intuitive Night Goddes Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.