Tarotový horoskop na týden 17. 5. 2021– 23. 5. 2021

Zveřejněno v Aktuálně
Od - pondělí, 17. květen 2021 06:34

Tarotový horoskop 17.5. 2021 – 23.5.2021, 20. TÝDEN – Páže pentaklů: Učme se!

BERAN – 5 pohárů

Berani, neplačte! Nic není tak špatné, jak to na první pohled vypadá. Když tento týden předčasně nepropadnete zoufalství, spatříte příležitost, o které se vám ani nesnilo.

BÝK – Císařovna

Býci, užívejte si! Okolo vás je mnoho důvodů k radosti, které se dají dobře využít. Spatříte je, když budete optimističtí a nenecháte si vzít radost vnitřní.

BLÍŽENCI – 10 pentaklů

Blíženci, nebuďte sami! Jestli je to jen trochu možné, snažte se tento týden nebýt sami. Jděte na návštěvu nebo jinam mezi lidi a užívejte si lidskou přítomnost a komunikaci.

RAK – 9 holí

Raci, neotáčejte se zády! Tento týden budete mít tendenci utíkat a nebojovat. Přestaňte couvat a rozhlédněte se, co všechno můžete udělat dobrého, když se otočíte čelem.

LEV – Síla

Lvi, dopředu! Tento týden bude jen váš! Může se vám povést něco velkého nebo se můžete ukázat v tom nejlepším světlem před tím, na kom vám nejvíc záleží. Jen se nebát!

PANNA – Rytíř mečů

Panny, bojujte! Pokud se vám tento týden něco připlete do cesty, nebojte se použít zbraně a jít proti tomu. Bude to chtít odvahu, ale nakonec si svůj cíl vybojujete!

VÁHY – 6 mečů

Váhy, radujte se! Tento týden se vám může povést něco mimořádného. Nebojte se dokončit rozdělané úkoly a s velkou pompou je oslavit!

ŠTÍR – 6 pohárů

Štíři, zasněte se! Ať už hledáte odpověď na nějakou otázku nebo novou inspiraci, najdete ji, když se podíváte dovnitř sebe sama. Možná budete překvapeni, co všechno objevíte.

STŘELEC – Císař

Střelci, sebevědomě! Tento týden se nenechte nikým a ničím zaskočit. Na všechno máte, nic vás nemůže ohrozit. Stačí se jen rozkročit a zavrčet!

KOZOROH – Poustevník

Kozorozi, přemýšlejte. Děláte to sice často, ale tentokrát je to žádoucí. Na důležité věci si vyžádejte čas, ať si můžete správnou odpověď nebo rozhodnutí dobře promyslet.

VODNÁŘ – Královna holí

Vodnáři, zpříma! Tento týden bude potřeba dívat se na věci rovně a neuhýbat. Nehrajte žádné hry, buďte upřímní a postavte se za své názory. Bude to důležité.

 RYBY - Páže pohárů

Ryby, lenošte! Tento týden se nechte obsluhovat a užívejte si péči někoho jiného. Vaše okolí vám ji rádo dá, když je k tomu tentokrát pustíte.

Použité karty: Good Karma Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.