Získejte Klíč k Bráně Šumavy

Zveřejněno v Plzeňský kraj ZAK
Od - čtvrtek, 11. duben 2024 13:01
Získejte Klíč k Bráně Šumavy Zdroj: Sušicko

Chystáte se v létě na Šumavu? Ušetřete s novou digitální turistickou kartou „Klíč k Bráně Šumavy“. Už žádné plastové kartičky. Vše budete mít po celý pobyt přímo ve vaší kapse. Inovativní technologie, díky které získáte řadu výhod a benefitů a užijete si tak vše, co Sušicko nabízí ještě víc.

Destinace Sušicko

Město Sušice je známé jako Brána Šumavy. Kraj na březích řeky Otavy, který stráží tři známé šumavské hrady Kašperk, Rabí a Velhartice, vám učaruje. Sušicko je nejen ideálním výchozím bodem pro dovolenou na centrální Šumavě, ale především je branou do světa odpočinku, zábavy, sportu, kultury, nejrůznějších chutí i vůní.

Jak získat Klíč k Bráně Šumavy

Stačí, když se minimálně na dvě noci ubytujete u partnerů projektu. Jejich seznam najdete na webových stránkáchhttps://www.susicko.cz/turisticka-karta. Digitální kartu v mobilní aplikaci si pak můžete aktivovat zdarma pouhým oskenováním QR kódu přímo u ubytovatele. Projekt nyní běží v pilotním režimu.  Nabídka výhod a benefitů bude postupně během dalšího roku rozšiřována. „Aktivací karty u partnerů získají návštěvníci našeho regionu zážitky a vstupy za zvýhodněnou cenu. Partnerům Destinace Sušicko, kteří jsou do projektu zapojeni, to na druhou stranu přináší zviditelnění jejich nabídky díky jedinečnému marketingovému nástroji,“ vysvětluje Pavel Javorský, předseda Destinace Sušicko.

Odemkněte s námi Bránu Šumavy

A jaké výhody tedy díky Klíči odemknete? Za lepší cenu ochutnáte sušické pivo i speciality pivovarské restaurace. Vypravit se můžete na výlet na lodi po řece Otavě nebo vyjet na elektrokole prozkoumat nepoznané končiny Sušicka. Po adrenalinových a sportovních zážitcích můžete relaxovat v pivní lázni v Apartmánech Bašta nebo ochutnat lokální kuchyni hotelu AGRI. S rodinou či přáteli si užijete Adventure golf na zámku Hrádek, Muzeum Lamberské stezky, film v sušickém kině, výstavy v Galerii SIRKUS nebo komentované procházky městem Sušicí. A to jen malá ochutnávka toho, co vás na Sušicku čeká.

Průvodce Sušickem do kapsy

Stažením aplikace do mobilního telefonu, získáte také zdarma uceleného turistického průvodce Sušickem, který vám představí nejzajímavější místa regionu. V kapse (ve vašem mobilním telefonu), tak budete mít po ruce informace o turistických atraktivitách regionu i tipy na výlety. „Rádi bychom aplikaci doplnili i o kalendář akcí na Sušicku, který už nyní najdete na našem webu,“  dodává Dagmar Jíchová, manažerka Destinace Sušicko, „do budoucna se chystá také rozšíření o turistické soutěže a věrnostní systém, který by mohl v budoucnu přinést benefity i pro místní.“  

PR