Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra

Zveřejněno v Finance
Od - úterý, 28. listopad 2023 13:29
Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra pobočka Zlaté Banky v Plzni náměstí Republiky 4/3. Zdroj: Zlatá Banka

Zlatá Banka v Plzni se specializuje na výkup i prodej zlata a stříbra. Jedná se o český rodinný podnik, který založil v roce 2013 Filip Šalátek. Společnost tak má v oboru více než desetiletou zkušenost. V Plzni otevřela svou pobočku v roce 2014 na náměstí Republiky, přičemž disponuje také pobočkami v Mladé Boleslavi a Kolíně.

PLZ2 1

Ve Zlaté Bance vykupují drahé kovy a ověřují jejich pravost na specializovaných přístrojích. Zákazníci tak zde mohou v rámci transparentního nákupního procesu prodat nevyužívané šperky, řetízky, přívěsky, stříbrné příbory, tabatěrky či mince a investiční slitky.

20231010 113033 1

Pokud si naopak přejete do drahých kovů investovat a ochránit tak hodnotu svého majetku, poradí Vám ve Zlaté Bance kvalifikovaní odborníci. Společnost zároveň provozuje eshopkde mohou zákazníci nakupovat produkty také online.

Proč investovat do zlata?

ZB 03 print media 900x600px graf 1

Klíčem k úspěšnému investování je mít v portfoliu různé typy investic, přičemž hodnota zlata v dobách krize, kdy ceny jiných aktiv padají, zpravidla roste.

Zlato je ceněno pro svou stabilní hodnotu a je snadno obchodovatelné po celém světě. Zlaté mince a slitky jsou opatřeny buďto certifikátem nebo mají přímo na sobě vyraženou váhu a čistotu kovu, která se dá jednoduše ověřit na moderních přístrojích.

Zlato může sloužit i jako ochrana před inflací. Když hodnota peněz klesá, cena zlata často roste. To znamená, že investice do zlata může udržet vaši kupní sílu i v obdobích vysoké inflace.

20231010 113116 1

PR